Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ujraszeretném telepíteni a...

Ujraszeretném telepíteni a gépet , miért nem tudok belépni a biosba?

Figyelt kérdés
Sziasztok skacok, eddig akárhányszor újratelepítettem a gépet mindig meg bírtam nyitni a Biost, de az utóbbi pár napban tapasztaltam hogy ha be akarok lépni a biosba, hiába spammelem a Del-t mivel msi lapom van ezért ezzel kell előhozni, próbáltam másik billentyűzettel is, egyszerűen mintha átugorná a boot-ot a gép, csak onnan ad képet a monitor hogy üdvözöljük Windows előtte full nincs kép semmi, utánanéztem számos videót, külföldi videokat,forumokat stb, most azon gondolkodom hogy ugy telepítem újra a gépet hogy a windowsban vagyok mert hát nincs más megoldás, az lehet hogy a videokártya nem ad képet a biosnál?

2021. szept. 15. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ultra fast boot módban indul. Húzd le a rendszermeghajtót, ekkor már elvileg be fog engedni a BIOS Setupba, vagy eleve azt nyitja meg. Azután tiltsd le az adott meghajtóról történő bootolást, majd kösd vissza.
2021. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megprobàltam, sajnos ugyanúgy nem adott képet, mintha a vgaval lenne valami, szerintem újra rakom a drivereket a vganak
2021. szept. 15. 18:19
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerinted a windowsos driver mit fog befolyasolni a windows betoltese elotti allapotban hogy nem ad kepet?
2021. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 lali51 ***** válasza:
Gépházban- frissítés és biztonság speciális indításezt keresd.
2021. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rámentem és kiválasztottam az adott pendriveot amin van a windows és ugyanúgy full fekete a kép
2021. szept. 15. 18:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Milyen kábellel csatlakozik a monitor?

Nem tiltottad le az integrált kártyát (ha van)?

BIOS reset?

2021. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Indítsd a telepítést boot menüvel, minek BIOS? Nálam pl F12 újraindítás után, felugrik egy ablak, kiválasztom miről szeretnék telepíteni...pl USB.

[link]

2021. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6-osnak válaszolok, semmit sem állitottam el, illetve hdmi kábellel csatlakozik a monitorhoz, 7-esnek pedig a gépem nem ismeri fel a boot menüt, vagyis lehet hogy felismeri csak nem jeleniti meg a gépen alapból akkor ad képet amikor már azt irja hogy üdvözöljük, persze probáltam akkor is spammelni a kombinációkat probáltam az F12-t is mert az a boot. de semmi
2021. szept. 15. 18:40
 9/17 A kérdező kommentje:
lassan már probáltam szerintem mindent amit lehet :D
2021. szept. 15. 18:41
 10/17 anonim ***** válasza:

Van vga csatlakozó rajta? Ha van, próbáld azzal.

BIOS reset?

2021. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!