Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ujraszeretném telepíteni a...

Ujraszeretném telepíteni a gépet , miért nem tudok belépni a biosba?

Figyelt kérdés
Sziasztok skacok, eddig akárhányszor újratelepítettem a gépet mindig meg bírtam nyitni a Biost, de az utóbbi pár napban tapasztaltam hogy ha be akarok lépni a biosba, hiába spammelem a Del-t mivel msi lapom van ezért ezzel kell előhozni, próbáltam másik billentyűzettel is, egyszerűen mintha átugorná a boot-ot a gép, csak onnan ad képet a monitor hogy üdvözöljük Windows előtte full nincs kép semmi, utánanéztem számos videót, külföldi videokat,forumokat stb, most azon gondolkodom hogy ugy telepítem újra a gépet hogy a windowsban vagyok mert hát nincs más megoldás, az lehet hogy a videokártya nem ad képet a biosnál?

2021. szept. 15. 17:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Persze hogy van egy fél éves 1660super rog strix kártya, ill már próbáltam az összes portját bios resetet meg nem tudok csinàlni mert be sem adja
2021. szept. 15. 18:54
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
bios reset = vedd ki a lapból az elemet, várj pár percet, tedd vissza
2021. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Azért az elemkivétel mellett én összezárnám a reset pineket is :)
2021. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem mindig elég az elem, jumper is kel.
2021. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

@off

#14 az addig OK, ha tudja mit csinál, de ha nem tudja mi az a bios reset, akkor inkább ne "jumpereljen", hanem adja hozzáértő kezekbe a gépet!

2021. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
Azért a bios resethez nem kell Phd végzettség. A manual is elég egyértelmű ilyen szempontból..
2021. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%

El kéne döntened hogy

- nem tudsz belépni a biosba

- vagy nem működik a monitor..

Ez két jelentősen eltérő hiba és a megoldásuk is más más.

2021. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!