Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop monitorja fehér alapon...

Laptop monitorja fehér alapon pöttyös. Ez bekapcsoláskor szokott lenni. Kikapcsolom ilyenkor hosszan nyomva a gombot, majd újból bekapcsolom és így már jó. Miért?

Figyelt kérdés

Egyszer kiporszívóztam, nem tudom hogy ezóta vacakol, vagy már előtte is ilyen volt néha.

Most már kb minden alkalommal ez van mikor gépeznék :/



2021. szept. 16. 09:53
 1/3 Haburc ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy kontakthibás lett a kijelző szalagkábele, nem érintkezik rendesen. Mozgatásra nem vibrál? Lehet még rossz VGA driver, vagy a legrosszabb, hogy a grafikus chip haldoklik. Reméljük, nem az utóbbi. Esetleg egy CMOS resetet érdemes csinálni.
2021. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezeknek a javítása mennyibe kerülhet szervizben?


Most nem tudok többet költeni erre

2021. szept. 16. 15:17
 3/3 Haburc ***** válasza:
Hát ez változó. 10-20 ezertől felfelé. A grafikus chip csere meg gazdaságtalan. Esetleg mutasd meg olyan ismerősödnek, aki ért a számítógépekhez! Lehet nincs nagy baja. Én csak azokat a lehetőségeket soroltam fel, hogy mi okozhatja. Porszívózáskor lehet kontakt hiba keletkezett. Volt szétszedve?
2021. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!