Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire káros egy laptopra,...

Mennyire káros egy laptopra, ha hosszútávon nem haszbálom?

Figyelt kérdés
A home office idejére vásároltam magamnak egy laptopot, mert a munkahelyem nem tudott biztosítani. Most biztosított a munkahelyem, így nem jó eséllyel nem használnám jó idejig a laptopot. Szerintetek érdemesebb megtartani vagy inkább eladni (, tekintettel a hosszútávú állásból származó károsodáokra).

2021. szept. 19. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%

"A home office idejére vásároltam magamnak egy laptopot, mert a munkahelyem nem tudott biztosítani."


És még ott dolgozol? Jól értem, hogy van egy munkád, amihez nélkülözhetetlen munkaeszköz egy laptop, de ezt a munkáltatód nem tudja biztosítani? Bocs ezen én már itt megakadtam. Én egyet visszalépnék, és elgondolkodnék a munkahelyváltáson.

2021. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Akkoriba nem tudta biztosítani, a covid járvány első hullálámának elején volt. A második hullámbam is sokat használta emiatt, de most már van elég laptop, és a cég inkább preferálja az általa kiadott laptopokat (biztonságo kockázat miatt).

Ha nincs home office akkor nincs szülség laptopra.

2021. szept. 19. 17:26
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, ott dolgozom.
2021. szept. 19. 17:27
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz semmi baja. Én nem melóra használom a laptopot mégis egész nap megy ... 3 éve már.. semmi baja nincs. Évente kitisztitom, pasztázom azt ennyi.
2021. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
1 vagyok, miért lettem lepontozva? Ha elmentek egy irodába dolgozni, akkor a beiratkozást követően mentek is számítógépet vásárolni a 3. emeletre, mert csak egy asztal jár és egy szék? Mi a baj az emberek gondolkodásával?
2021. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg azért lettél, mert teljesen irreleváns a kérdésre a válaszod. Nem válaszolni jöttél, hanem hátbaszúrni.
2021. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem ponroztalak le, a véleményed amúgy tök jogos, de abban az előre nem látható helyzetben, amikor a munkáltató az én egészségem védelme érdekében rendel el home office-t, de megfelelelő eszközparkja nincs, akkor szerintem a munkavállaló részéről se árt némi rugalmasság.
2021. szept. 19. 18:15
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

6 akkor most lepontoztalak, mert a tiéd sem a témához tartozik.


7 - szerintem ezt teljesen rosszul látod. Amelyik munkáltató ezt nem képes megoldani, az valószínűleg egyéb területeken is gyengélkedik. Váltani kell. Ahol én dolgozom ott is irodai berendezkedés volt. Ahogy elrendelték a covidot, már kaptam is a vadonatúj laptopomat. Én bontottam ki. Sőt, széket is hozhattam haza.

2021. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Állami "cégnél" dolgozom, úgyhogy ez nem igazán megoldható, ugyanis az ilyen beszerzési igényeket közbeszerzési eljárás keretrében lehet kielégíteni, az sajnos nem gyors :/
2021. szept. 19. 19:45
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
9 Tudom kicsim, tudom. Már akkor tudtam, amikor elolvastam a kérdésed. A legalja. Ott vagy jelenleg. Annál lejjebb már nincs :)
2021. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!