Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnék megszabadulni...

Hogy tudnék megszabadulni windows 10-ben ettől a felugró képernyőtől?

Figyelt kérdés
BME-s hallgató voltam, és amikor átálltunk a digitális oktatásra, akkor a saját gépjeinkről kellett hitelesíteni magunkat címtáras azonosítóval. Már nem emlékszem, hogy miért kell ez pluszban a teams-hez, meg hogy hogyan került ez a gépemre, de van egy ablak, ami minden indításkor felugrik, bejön a BME logója és azt akarja, hogy bejelentkezzek az azonosítómmal. Hiába zárom be, hiába állítom le a feladatkezelőben, azonnal feljön újra az ablak. Fogalmam sincs, milyen program, csak egy ablak, ami felugrik, nem tudom, hogy kéne eltüntetni a gépemről.
2021. szept. 20. 05:25
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Az msconfig-on belül, az automatikus indítás-nál át lehet állítani, ha könnyebb felület kell, akkor a ccleaner-ben is van ilyen funkció, ha gondolod, segítek neked, és megoldjuk. :)
2021. szept. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Az msconfig-ot úgy éred el, hogy a futtatás-nál "msconfig" idézőjelek nélkül, ha nem működik, mert nincs esetleg futtatás, admin parancssorba írd be ugyanezt. És, ott a BME-s programot megfogod találni, bár nekem Win 7 van, de úgy tudom, win 10-ben a feladatkezelőbe is lehet az automatikus indítást varjálni.
2021. szept. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Oh és, ha ezek után se tűnne el, bőven van megoldás még rá, szóval kérdezz nyugodtan, örülök, ha segíthetek :)
2021. szept. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Windows 10 alatt a Feladatkezelőben tudod letiltani az automatikusan induló programokat. Tiltsd le az Microsoft Teams-et.
2021. szept. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!