Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel új fajta videókártyája?...

Intel új fajta videókártyája? Bővebben lent! (Intel arc)?

Figyelt kérdés
Szeretnék többet megtudni róla, mivel decemberben van a szülinapom és xboxot is szeretnêk venni, viszont a series s-t fogom megvenni, ha megjelenik az intel arc gpu. Ha nem, akkor meg series x.

2021. okt. 1. 10:14
 1/8 elistvan ***** válasza:
Előbb ugye valami tesztet kell olvasni róla. Ha neked teljesatményben megfelel akkor előbb meg kell várni, hogy megérkezzen hanzánkba. ha az ára is jó akkor eldöntöd, hogy az kell vagy az xbox.
2021. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem a teljesítménye tetszik, de félek hogy jó lesz-e a gépemben/teljesítményben,meg elvileg olyan lesz mint egy gtx 1650 de a kártya árak felmentek, így kétlem, hogy csak 50-60ezer lesz.
2021. okt. 1. 12:17
 3/8 A kérdező kommentje:
ha ez megvalósul, akkor ez lesz, plusz ram upgrade és teszek egy egy terás hdd-t a gépbe + a series s (plusz pár ezer ft XD)
2021. okt. 1. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy szerintem minimum pár hónap mire a driverekkel eljutnak oda, hogy minden játék úgy fusson, ahogy a hardverből kiférne, meg kigyomlálják a bugokat.

Én biztos nem ugranék bele egy totál új hardverbe így.

2021. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oh, és szerinted mikor fognak lemenni a videókártya árak?
2021. okt. 1. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt nagyon sokan szeretnék tudni, de kétlem, hogy mostanában.

Pont a napokban olvastam, hogy drágul az a vékony rézfólia amit a paneleken használnak, illetve a kondenzátorok árai is emelkednek, ez emgintcsak nem épp árcsökkentő hatású lesz, igaz nem csak a VGA-k tekintetében, hanem overall minden elektronikai termék terén, inkább drágulni fognak még jobban.

2021. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az intel GPUja csak jövőre lesz bemutatva, addig tesztek sem lesznek róla a pletykáknak meg felesleges hinni. A butított verzió már kint van az OEM-eknél, arról már volt teszt, de abból még nem lehet következtetni arra hogym ilyen lesz a nagytesó. A legendák az RX6600XT szintjére teszik a teljesítményét, de ez egyelőre legenda.


Az intel amúgy sem arról híres, hogy olcsón adja a dolgokat.

2021. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, teljesen kész vagyok. Akkor lehet az lesz a megoldás, hogy series x + egy 1tb-os hdd (10ezer ft környékén) + 16gb-os ram (mert az sürgősen kéne). Igazából a videókártyámmal meg vagyok elégedve (gtx 1050 2gb) leginkább a tárhelyt akartam fejleszteni és a memóriát, mert a játékaim nagyrésze kifagyott a 8 gigán. Csak ez az inteles cucc kapta fel az érdeklődésemet, de úgy látszik, hogy jövő nyárig nem fog kelleni venni még videókártyát:)
2021. okt. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!