Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használ itt valaki olyan...

Használ itt valaki olyan laptopot amibe amd 5300U/5500U/5700U processzor van?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

Meddig bírja a laptop?



#AMD #laptop #5300U #5700U
2021. okt. 5. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mi az hogy meddig bírja ?
2021. okt. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra célzol, hogy az amd procik hamarabb kipurcannak? Régiek esetében hallottam erről, mostanában nem, de valaki szaki jobban tudja.
2021. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Haveromnak van egy 5800U-ja ha jól emlékszem, neki megvan a 10 óra akkzs üzemidő.

Ez leginkább az akku méretétől függ, sokan tesznek kisebb akkukat az Us proci mellé.

2021. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1#Mivel ez egy új processzor sejteni lehet, hogy az akku élet tartamára vagyok kíváncsi, nem arra, hogy egy gép meddig él.


2#Nem is hallottam erről o:, mondjuk régen nem is foglalkoztam vele, amd új szériáról eddig rosszat nem hallottam.


3#Köszi!

2021. okt. 6. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahamm.

Tehát van 5-12 wattot ( terhelesfuggo)0fogyasztó proci melle X wattot fogyaszto kijelző és ezt egy valamekkora akkumulátorról tápláljuk még akkor mennyi ideig fog menni.


Tehát akkor van valamennyi almank, óránként több mint egyet eszünk meg, mennyi idő mulva fogy el?


Ezt szerintem senki nem tudja kiszámolni.

2021. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell, van egy rakás oldal, akik letesztelték, lemérték.. :)
2021. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!