Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan érdemes most külföldről...

Hogyan érdemes most külföldről rendelni?

Figyelt kérdés

Elsősorban vám-áfa miatt kérdéses a dolog ugye. Ezt nagyjából értem, hogy mi van akkor, ha fizetnem kell ezeket, ez a része egyértelmű, nem ez érdekel. Inkább az a kérdésem, hogy mik azok a helyek, ahol ez elkerülhető? EU raktárak pl milyen hardvereknél, kiegészítőknél megérősek? Milyen oldalakon vannak EU raktáras ÁFA és vámmentes termékek az itthoninál olcsóban?


Mik azok, ami nem EU, de megéri még mindig megvenni, akár áfásan is?

(elsősorban ha valaki ismerte sincerity-trading oldalt... innen vettem mindig memóriakártyákat. Ezek továbbra is áfamentesek vajon?)


Köszönöm a tapasztalataitokat!


+1:

ÁFA visszaigényelhető cégek számára ugyanúgy, mint bármilyen itthon vásárolt termék esetén?


2021. okt. 19. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyes átvétel a vevőtől a célországban. Sokkal sokkal kedvezőbbek így a vámszabályok mint postázásnál.
2021. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igaz, van az a tétel, ahol olcsóbb kiutazni, de az én céleszközeim max 20-40 ezerbe kerülnek, nem 400-600-ba.
2021. okt. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!