Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igénytelen, vagy jól néz ki...

Igénytelen, vagy jól néz ki egy laptopon, ha valami matrica lett ráragasztva?

Figyelt kérdés
Neked hogy tetszik jobban egy gép? Ha a fedlapra ráragasztasz egy matricát, vagy ha alap gyári kinézete van?

2021. nov. 1. 05:26
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Igénytelen
2021. nov. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
Nekem sem tetszik. Ceges laptopomra nehany rozsas es koponyas matricat felragasztott az elozo hasznaloja es borzalmasan izlestelen lett igy..
2021. nov. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Céges laptopra amiből mindenkinek ugyanolyan van, megkülönböztetés céljából ráragasztottam egy "Vigyázz meleg" matricát közel a ventihez (nem ráírva van, hanem kis piktogram). Szerintem egyáltalán nem igénytelen.
2021. nov. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
A matricától függ. Ha egy céges logó, vagy nonfiguratív minta, akkor nézhet jól ki. De a rajzfilmfigurák, kisállatok és hasonlók csak gyerekessé tesznek egy gépet. Az egyik kollégám az új MacBook-ját teleragasztotta Rick and Morty matricákkal, elképesztően undorító lett az eredmény.
2021. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én végső esetben ragasztanék rá matricát, ha karcos vagy valami. A céges matrica nézhet ki jól, ha faszán van elkészítve, de semmiképpen sem ragaszgatnám tele az egész fedlapot.
2021. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik rá az "igénytelen" szó.

Hogy mit gondolok róla, az csakis a matricától függ.

2021. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs köze az igényességhez, vagy igénytelenséghez. Ez leginkább az egyén stílusától és szokásaitól függ. Én nem szeretem módosítani az eszközeim külsejét, általában úgy vagyok vele, hogy jó az úgy, ahogy van. Barátnőm viszont ennek pont az ellentéte, ő szeret mindent egyedivé tenni. Nem gondolnám, hogy ezen különösebben filozofálni kéne, vagy hogy ez alap kéne, hogy legyen egy kis gyűlölködésre, egyszerűen kinek ez tetszik, kinek az. Ennyi.
2021. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
17%

gyartoi "belso" matricak amik nem tul jok, zavarjak a laptop oszkepet

amikkel ramatricazak mi van benne proci logo, gpu logo stb.


a laptop lathato feleulete nem erre kellene legyen


sokan ezeket rajta hagyjak de igy rontja a letisztult oszkepet


teteje pedig izles kerdese hogy mivel maszatolod ossze

2021. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek a 7-essel. Miért kell lenézni, igénytelennek titulálni (mintha legalábbis valami koszos, büdös ember lenne - nem, ha az, azt nem egy matrica okozza) valakit csak azért, mert mer más ízléssel rendelkezni és ezt felvállalni? Ha céges gépet elcsúnyított vele, fogd magad és vakard le, elvégre te vagy az, akinek nem tetszik (ő meg nyilván rátehette őket, ha nem szedették le vele).

Ennyi erővel szerintem meg a piercingesek, tetováltak undorítóak. Kb pont ennyire sekélyes, tahó az itteni fikázó kommentek felfogása is.

2021. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!