Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Xbox 360 és One kontroller...

Az Xbox 360 és One kontroller analógjai egyformák?

Figyelt kérdés
Van egy X360 joystickom, amiben szeretném a bal oldali analógot kicserélni, viszont a One joy analógja sokkal jobban bejön, sokkal érzékenyebb és jobban reagál, maga a kontroller viszont nem tetszik. Nézegettem a neten, de nem nagyon találtam pontos választ, miszerint a 2 joystick analógja egyforma. Képek alapján eléggé megegyeznek, viszont van külön 360-hoz és One-hoz is Méretre illetve a lábak kiosztására/elhelyezkedésére lennék kíváncsi mielőtt megrendelem. Mert gondoltam hogyha mondjuk egyformák és bele tudom rakni, talán működhetne a One-hoz gyártott analóggal is.
2021. nov. 29. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán lesz aki technikai oldalról is jobban ért hozzá, de én csak így amatőrként nézve a dolgot szerintem nem működne, hisz ahogy írod érzékenyebb, de gondolom akkor azt a kontroller elektronikájának is kell kezelnie, és a 360-é nem biztos hogy képes rá.
2021. nov. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől tartok egy kicsit, hogy lehetnek kompatibilitásbeli problémák..sajnos annyi pénzem nincs, hogy vegyek egy "teszt kontrollert" és azon próbáljam ki, úgyhogy egyelőre akkor így marad.

Köszi a választ! Ment a zöld!

2021. nov. 30. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más a két joy belül, még ha az érzékelők hasonlóak is.

Egyébként ajánlom, hogy próbálj ki egy One joyt, vagy inkább egy Series kontrollert az még jobb. Én Xboxos vagyok 2001 óta és bár nagyon szerettem a 360 joyokat, az One és a Series fényévekkel jobb. Hosszabb használat után nagyon kényelmetlen a 360ashoz visszamenni.

2021. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam One joyt, több napon keresztül is, de sajnos nekem valahogy nem áll kézre :(

Series-t még nem, de annak ránézésre a kialakítása nagyon hasonló, így szerintem azzal sem lennék sokkal előrébb, de ha lesz lehetőségem kipróbálom. Még a PS5 joystick-ja szimpi, azt fogom majd megnézni.

Egyébként én is az Xbox joyt részesítem előnyben, de nekem a One után is sokkal kényelmesebb és jobban kézre álló a 360-as.

2021. dec. 2. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem már csak a ravaszok miatt is jobban tetszik az One/Series. A 360as nyomja az ujjamat.
2021. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!