Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan csatlakoztassam az...

Gonzy1984 kérdése:

Hogyan csatlakoztassam az utángyártott xbox 360 controllert windows 7 operációs rendszerhez?

Figyelt kérdés
Nem ismeri fel a hardwaret a számítógép.Esetleg van valahol driver hozzá,honnan tudnám letőlteni?

2021. dec. 15. 04:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az "eredetihez" készült drivert próbáltad? De az utángyártottnak is van gyártója/forgalmazója, aki adhat támogatást az eszközhöz. Esetleg ha rákeresel: "xbox 360 controller support driver download for windows 7" találhatsz valamit.
2021. dec. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Monkrétan erről a termékről van szó!

[link]

2021. dec. 15. 08:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Windows 7 drivers for Xbox360 controller - Microsoft Community [link]

Microsoft Xbox 360 Controller Driver v1.2 for Windows 7 64-bit Download | TechSpot [link]

Download the latest version of Xbox 360 Controller Driver for PC free in English on CCM - CCM [link]

Xbox 360 Controller For Windows Driver Download [link]


A forgalmazó (LED Sound Kft. - Számítástechnikai kiegészítő termékek, PC, PS4, XBOX) honlapján [link] ugyan van egy használati utasítás [link] hozzá, de ez sem árul el sokat.

A "Kapcsolat" menüben [link] ott vannak az elérhetőségeik:

H-1117 Budapest, Bogdánfy utca 2.

Telefon: +36-1-619-2190

Központi email: info@ledsound.hu

A másikhoz [link] is van használati utasítás [link]

2021. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,néztem ezeket!Katasztrófa ez a használati utasítás!Ezeket a drivereket próbáltam.Írok a ledsoundnak.Kíváncsian várom....
2021. dec. 15. 10:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtam nekik de szerintem nem fog válasz érkezni.A telefonszám sem él.
2021. dec. 15. 11:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!Az Xbox one controller egyik drivere volt az ami megfelelt,valószínűleg a chip amit használnak megeggyezik az aláírása ezzel vagy kompatibilis.Eltartott egy darabig... :)
2022. jan. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!