Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az,hogy sonic...

Miért van az,hogy sonic studio szoftverrel egy két játék alatt nincsen hang?

Figyelt kérdés

Van egy asus U5 xonar usba hangkártyám és ugye ehhez adják a sonic studio szoftvert ez most driver is lenne vagy csak egy kiegészítő ami pl a hangzásért felelős?Úgy értem ha törölném nem sokat jelentene?Mert Sokszor úgy van.hogy feltelepítem a sonic studiot és egy ideig megy rendesen vagyis tudok előre beállított profilokat alkalmazni de egy idő múlva már nem engedi az profilokat akár melyikre nyomok kiírja,hogy mentve de pirossal a hang meg nem változik és csak a sima alap hang marad.Most ez driver is vagy csak a hang finomhangolása a szerepe?Régebben játszottam úgy,hogy játékhoz játék profil,zenéhez zene profil filmezéshez movie profil de mindig csak egy ideig megy aztán többet nem állít hangot.Most meg pár játék alatt nincs hang ha csak ki nem lövöm a feladatkezelőben.Rossz lenne ez a szoftver?

[link]



2022. jan. 13. 00:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!