Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat az új Steel...

Miért szaggat az új Steel series egerem?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy SteelSeries rival3

Letöltöttem a steel series enginet bár sajnos sokat nem értek hozza

Szaggat a játékban és elég fura az érzékenysége is hiába állítgatom a cpit kajak nagyon bizonytalanul lehet vele jarszani és kb 180fokba mégse tudok fordulni mert be laggol vagy mi így be akad

Csgo, cod stb

Valaki tudna segiteni pls



2022. jan. 18. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Le kell frissíteni a drivert. Nekem Aerox 3 van és amíg nem lett frissítve egy idő után konkrétan semmire nem reagált az egér de utána kifogástalanul működött
2022. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én ilyennel nem találkoztam. A driver frissítést megpróbálhatod. Milyen egérpad vagy asztallap van alatta? Pirosas színt nem szereti, nem találja a jelet. Érdesebb felületet se szeretik, mert szórja az optikai jelet szét. Amíg nem cseréltem egérpadot nálam is előfordult hogy szaggatva ment.
2022. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hat egy egyszerű fekete gamer egérpad kb 50x50cm es lehet elég nagy

előző egerem razer basilisk semmi gond nem volt vele és ez most totalisan olyna mintha egy 500fts tescos szar lenne amire még jól rá is utottek vagy 2x :D

Driver frisstés alatt mire gondolsz? tegnap szedtem le az Enginet ami ugye a steel series drivere nem?! azon belül lehet állitani a cpit stb minden bevan állitva sztem


ugy képzeld el hogy megyek előre és ha elkezdenek lőni mondjuk oldalba vagy hátba egyszerűen nem tudok megfordulni gyorsan, flick totál lehetetlen be rángat az egér vagy elszáll

2022. jan. 19. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enginen belül kell hogy legyen egy frissítés opciónak ha jól emlékszem.


Ez egyébként vezeték nélküli?

2022. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hol van az adóvevője? Mert ha asztal alatt hátul az alaplapnál, az is zavarja a jelet. Nekem pl a gépház elején/tetején van, viszonylag nagy asztal alatt (kb 4 láb meg egy munkalap a tetején), azzal jól megy, de ha átrakom hátulra már nálam is szaggatott párszor.


Driver alatt pedig a steel series felrakott programján belül tudsz keresni, majd megnézem pontosan hol.

2022. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vezetékes

A számitógép az asztal alatt van igen


enginen belül csak az cpit állitottam be 400-600-800-1000-1200 azt irtak mast nem kell állitani, felesleges.


Az hogy ezen belül még mit hol lehet állitani, tegnap már késő volt de haza megyek én is ránézek még jobban

spanok mondjak hogy tuti én csesztem el valamit mert ez egy "normalisnak" mondható egér nem kéne hogy ilyen bajai legyenek végülis majdnem 20ezer ft és steel...

köszönöm a válaszokat azért!

2022. jan. 19. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet lenyomtad a DPI-t.


Frissíteni magától frissül ha fel van rakva a Stel series külön programja

[link]


Azt megnézheted, hogy ez a legfrissebb-e, bal alul settings, About (utolsó) GG Version - Check for updates


A program maga letölti a legfrissebb illesztőket az eszközeidhez.

2022. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!