Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom elérni az adataim...

Hogyan tudom elérni az adataimat a hdd-ről?

Figyelt kérdés

Egy hibás laptopból kivettem a hdd-t és hozzácsatoltam a működő laptopomhoz és meg is jelent egy olyan, hogy Local Disk (H:), de mikor rámegyek lefagy vagy ha a Propertiest akarom megnyitni semmit nem ad ki, nem nyílik meg. Csináltam már ezt korábban és hozzá is jutottam minden adatomhoz, le is mentettem őket egy működő laptopra, de elromlott és most újra hozzá kellene jussak az adatokhoz. Múltkor ment rendesen, meg nyílt problémák nélkül, most nem tudom mivel van baj. Két laptopon is próbáltam megnyitni, de mindkettőn csak addig jutok el, hogy rákattintok és töltődik, aztán lefagy. Ha viszont kihúzom a kábelt, rendesen működik megint. Még a Properties is megjelenik utána, de ott semmi infó nincs, azt írja, hogy 0 bytes. Az is megjelent, hogy "H:\ is not accessible. The parameter is incorrect."

A kábellel lenne baj? Nagyon nem értek ezekhez, de ha már egy fél évvel ezelőtt sikerült hozzájutni az adatokhoz, akkor most is kellene sikerüljön. Nagyon örülnék, ha valaki fel tudna világosítani ezen a téren, mert már napok óta el vagyok veszve ebben.


Köszönöm előre is a segítséget!


2022. jan. 21. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen felülettel csatoltad a laptophoz?

Én egy PC-be tűzném fel normál meghajtóként.

(Nem USB-bn vagy hasonlón).

2022. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyira nem értek ezekhez, ne haragudj ha nem tudok pontos választ adni, de ha a kábelre gondolsz az SATA/IDE USB 3.0. Ugyanilyennel próbáltam egy fél évvel ezelőtt, csak az az ismerősömé volt, de azzal működött. Úgy érted, hogy tegyem be a hdd-t a laptopba és akkor lehet, hogy úgy menne? Egyébként nem hiszem, hogy a kábellel van baj, mert a hdd nincs valami jó állapotban. Múltkor se volt, de most aztán mintha eltüntek volna róla az adatok. Köszönöm a válaszodat!
2022. jan. 21. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
HDSentinellel [link] nézz rá a lemezre.
2022. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"hdd-t a laptopba".. nem ezt írtam.

"Én egy PC-be tűzném fel"

Ha laptopba tennéd, nincs op.rendszered.

Hát PC-be egy oprendszert tartalmazó MELLÉ!

2022. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!