Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik a MacBook legjobb alternat...

Mik a MacBook legjobb alternatívái?

Figyelt kérdés

Vettem egy MacBookot, de nem jött be. Szeretnék váltani winowsos laptopra, de szeretném, hogy meglegyenek benne a MacBook előnyei, ami számomra a következők:

- kijelző felbontása, fényereje

- 16:10-es, vagy 4:3-as képarány

- minőségi anyaghasználat (ne műanyagból legyen az egész gép)

- igényes külső (nem kell mindengéle csicsás szín, meg betűtípus a billentyűzeten, legyen egyszerű, minimalista dizájnja.)

- nagy és használható tapipad

- vékony, könnyű (tudom, ultrabookokhoz képest a MacBook nem is számít annyira könnyűnek)

- 13 vagy 14"


És még így a végére, hogy nehogy vita alakuljon ki:

- Értem miért jó a MacBook, nem mondom, hogy szar, nekem is nagyon tetszik, szimplán a rendszert nem sikerült megszoknom, ezért váltanék vissza windowsra.

- Elhiszem, hogy a fentebb említett dolgok a legtöbbeket nem érdekel, de engem igen. Nem szeretnék egy kék, zölden világító, "felhajtom megtámaszt", számológépes tapipados laptopot. Egy egyszerű de nagyszerű, szép és minőségi kis gépet szeretnék. :)


Köszönöm a válaszokat!



2022. febr. 12. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon veri mostanában semmi ár értékben a macbookokat. Es ezt evtizedes windowsosként mondom.
2022. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sajnos (vagy nem sajnos) tényleg úgy van mint ahogy az előzők írják, nem nagyon van mostanság olyan ami jobb ár/érték és minőség arányban ami jobb lenne mint a Mac.


Annyit tudnék talán hozzáfűzni amiket ismerek munka ügyileg/kollégáknak haveroknak stb van azok ezek:

Lenovo IdeaPad 5 Pro 16’ 2k ips, de rámátlan, erős teljesítmény,Ryzen 7 5800h, hosszantartó akku, jó eldolgozás és minőség (emlékeim szerint alu?)


Azontúl ajánlanám a Dell laptopjait, mivel munkára szántak és első a minimalista és jól átgondolt design/prémium érzet stb.


Dell XPS, Inspiron és a Dell Precision de ez inkább workstation, de brutál eldolgozás stb.

2022. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy másik Macbook.

Nem találsz - főleg ennyiért - ugyanolyant.

2022. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Alex Fly ***** válasza:
Windowst telepíteni a MacBookodra nem opció?
2022. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Gondold meg ezt a váltást, valahogy barátkozz meg a Mac OS-el. Az elején nekem is voltak bajaim, aztán már három éve ezt használom és életem egyik legjobb döntése volt, hogy ott hagytam az ablakos rendszert. :)
2022. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia,


Ha a tulajdonságai tetszenek, tudsz rá tenni Windowst. :)

2022. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!