Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az mitől lehet hogy Direct...

Az mitől lehet hogy Direct One műholdas tv-nél egyik csatorna tökéletesen működik, valamelyik kockás, akadozik, valamelyik pedig egyáltalán be se jön?

Figyelt kérdés
Az óta van hogy kicseréltem aműholdvevő fejet a simát unicable lnb-re.

2022. márc. 23. 15:57
 1/3 szántóvető ***** válasza:
lányeges a fej pozíciója a tányérhoz képest.a tavolsága sem mindegy,és a fejet a tartóba is lehet forgatni jobbra-balra.rosszul beállított fej esetén jelentősen romlik a vétel.
2022. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az előző LNB-vel amit nem én szereltem, azzal 1200+ csatorna volt (már nem emlékszem de 1200 az minimum volt), utána hogy kicseréltem 300-ra csökkent, most hogy írtad, forgattam kicsit rajta és most 700+ csatornát talált.
2022. márc. 23. 17:44
 3/3 szántóvető ***** válasza:
kistévével kell felszaladni,és azt beüzemelve látnád a jelerősséget ami adna támpontot.és akkor ott helyben forgatva elég jól be lehetne lőni.
2022. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!