Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik/milyen LAPTOP felelne...

Melyik/milyen LAPTOP felelne meg a lenti elvárásoknak?

Figyelt kérdés
közelgő születésnap miatt egy olyan LAPTOPra lenne szükségem, ami lehetőleg újabb. Noha nem vagyok az a nagy játékos, de néha szeretek játszani így szempont, hogy ne legyen gond egy mai játék futása legalább közepes teljesítményen (példának hozzunk fel egy epic gameses fortnite és egyebeket, tlauncher, leauge of legends, originen belül ugye sims 4, genshin impact azért fussanak rajta). lehetőleg minél normálisabb/megfizethetőbb áron és nem valami sosem-hallott márkától. Persze iskolai dolgokra is használnám nyilván, de azokat már nem részletezem hiszen az alap dolog. (videóvágás stb.) Márkát, árat és minden fontos dolgot amit tudni kell, azt légyszives irjatok le, nem vagyok otthon MÉG ebben. köszi a segítséget. (u.i.: nem várom hozzászólást, hogy milyen "szar" játékokkal játszok :D köszi szeri)

#vásárlás #laptop #játékfuttatás #melyik laptop felel meg az elvárásoknak #olcsólaptop (csak a keresésszám megnövelése érdekében xd)
2022. ápr. 6. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit szánsz rá? Mindenkinek mást jelent a megfizethető ár.
2022. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

300 ezer környékén már lehet kapni új laptopot 1650 vagy 3050 es kártyával

3060 az már 450+ ezer jelenleg

2022. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kb. 300 ezer, több nem nagyon.
2022. ápr. 6. 21:17
 4/8 A kérdező kommentje:

#2.

nem a legdrágábbra gondoltam, nem kell mindenből a max minoseg max áron. MELLÉKESEN pc-vel megúsznám olcsóbban jobb teljesítménnyel vajon..? hmm..

2022. ápr. 6. 21:20
 5/8 A kérdező kommentje:
összeraktam egy nagyon jó gépet, egér mindennel együtt és 150k-ra jött ki
2022. ápr. 6. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"MELLÉKESEN pc-vel megúsznám olcsóbban jobb teljesítménnyel vajon..?"

Mai árakkal? Nem hiszem.


"összeraktam egy nagyon jó gépet, egér mindennel együtt és 150k-ra jött ki"

egy jobb videokártya kerül ennyibe használtan.


Ezt találtam ami most megéri:

[link]

kereteden túl +8ezer, de rtx 3050ti

2022. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Msi-t ne. Vagy csak akkor, ha folyamatosan bedugva használod. Egy filmet nem tudsz megnézni akksiról. Nekem is az van, meg is bántam.
2022. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5500u/5700U valóban rem rosz proci, de az integrált kártya nem használható játékra. Persze a LoL tökéletesen elfut ezen is, de kb. ennyi. 1650-nél kezdődik egy normálisabb GPU ami komolyabb játékokra is használható.
2022. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!