Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek legtöbb gyártó...

Szerintetek legtöbb gyártó mostani laptopokat már SSD vél adják?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 20:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hdd korszaknak már vége szerintetek?
2022. ápr. 13. 20:45
 2/11 fukapapa27 ***** válasza:
Én ahogy nézegettem az ASUS-t az ACER-t a Lenovot mind SSD-vel volt és én szerintem már itt van az ideje, hogy minden gépben alapból benne legyen én bedobnám a kulcsot Nélküle de a HDD még azért kell adatok játékok tárolására stb. HDD korszak szerintem még jó ideig lesz!
2022. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a rendszer lehetővé teszi az op.rendszert egy kisebb SSD-re a tárolást HDD-re bizom, így optimális.
2022. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem kb 99%-ban igen. Manapság már nem szabad olyan eszköz venni amibe nincs SSD. Annyira alap és annyira használhatatlan a HDD, hogy nem is érdemes adattároláson kívül semmire használni.
2022. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A HDD új gépekből gyakorlatilag kihalt évekkel ezelőtt. 1-2 túlélő előfordulhat, leginkább SSD mellett.
2022. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert laptopokban nincs hdd nem azt jelenti, hogy vége, hanem azt, hogy a laptopokba nem raknak.


Minél könnyebb egy laptop annál jobb, ezért nem raknak bele.

2022. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
El kell olvasni a leírást mivel adják. Felesleges tippelgetni.
2022. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy SSD-vel adják a laptopokat, mert olyan gyenge hardver van a legtöbben, hogy SSD nélkül senki nem venné meg mert lassú lenne.


Az már kérdés, hogy az SSD bizonyos írás mennyiség után elhasználódik. Fontos adatokat biztos, hogy nem SSD-n tárolnék.

2022. ápr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Aha, biztos ezért szokták ajánlani a régi lassú gépekben a HDD cseréjét SSD-re, ami persze beválik.
2022. ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

SSD-vel,NVMe SSD-vel adják,mert akkor nem lenne kihasználva a többi komponens gyorsasága,feleslegesen visszafognák a teljesítményt.

A leggyorsabb HDD-is csak töredék sebességre képesek (1/4 - 1/20-a).Ráadásul kevesebbet is fogyasztanak,mint a HDD-k,ami egy akkumulátorról működő eszköznél nem mindegy.

2022. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!