Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzorhűtő ferdén állva...

Processzorhűtő ferdén állva új számítógépben normális vagy szállítás közben ferdülhetett így el?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a rendelt számítógépet amihez volt kérve összeszerelés és a processzorhűtő a képen látható módon ferdén áll a házban..


[link]


Arra tudok gondolni, hogy szállítás során ejthették le a csomagot és a súlytól görbült így el, vagy fel lehet így tenni egy processzor hűtőt?


ARCTIC COOLING Freezer i35 CO a hűtő


2022. máj. 4. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez max akkor gorbul igy el szallitas kozben ha doboz nelkul leesik egy szaguldo kamionrol. Elindul egyaltalan?
2022. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem kapcsoltam be mivel ma jött meg és elküldtem képeket oda is ahonnan rendeltem..


De külön írva is volt, hogy ki van támasztva a GPU meg a CPU cooler na most azok a kis tartó szivacsok se a helyükön voltak már

2022. máj. 4. 18:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez bizony nem nez ki egeszsegesen. En tuti nem kapcsolnam be igy, csak szetszedes es a rogzitopatentek ellenorzese utan. Ha csak ugy garis ha nem nyulsz hozza, akkor kuldd vissza a kepekkel egyutt.
2022. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szívás. Semmi képpen ne kapcsold be. El se merem képzelni, hogy mekkora ütésnek kellett érnie ezt a gépet, ha így elgörbült a hűtő. Vagy trehányul rakták össze és az egyik oldalon nem húzták meg a hűtő rögzítőcsavarját. Azért mielőtt visszaküldöd, nézd meg, hogy a memóriák felőli oldalon meg van-e húzva a rögzítőcsavar. Nagyon gyanúsan úgy áll az a borda, mintha csak az egyik oldalon tartaná csavar.
2022. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Be volt csavarva ránézésre, illetve kézzel nem lehetett megmozdítani stabilan állt.
2022. máj. 4. 21:08
 6/16 DestinyInCap ***** válasza:
100%

Akár mennyi ideig nézem a képet, nem tudok rá jönni, mitől görbülhetett meg így a CPU cooler... a házba max 160 centis cpu hűtő fér be, a benne lévőnek a magassága pedig 158cm. Most ha oldalról kapott egy ütést, akkor az azt jelenti hogy a plexinek több mint 2 centit kellet el mozdulni a kiindulási pontjáról, ahhoz hogy a CPU hűtőnek a hőcsöve el kezdjen nyomás hatására görbülni valamerre. Ha ez történt volna, akkor az látszódna az oldalán lévő plexin. Viszont ha el is lett ejtve a ház, akkor se tudna ilyen mértékben el hajlani a heatpipe a CPU hűtőn.


Kíváncsi vagyok mi lesz a válasz az el küldött képre.

2022. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én inkább azt csodálom hogy nem az alaplapot tépte szét. Jó, nem próbáltam még hőcsöveket hajlítani, de azért szerintem azok sem épp gyurmából vannak és elég szép erőhatás kell ehhez, hogy így elhajoljanak, ráadásul több egyszerre.
2022. máj. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, többek között ezért nem szabad soha összeszerelt gépet venni. Biztosan mindenkinek a környezetében van legalább egy kocka, aki a külön megvett alkatrészeket pár sörért összedobja.
2022. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nem mozog, lötyög a hűtő? Ez így nem jó.
2022. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Hogy vetted észre, leszedted az oldalát, hogy belenézz mikor megjött. A házon nincs ütés nyom?

Az is lehet, hogy rosszul tették fel. Az még a jobbik eset, mert akkor nem ejtették le.

2022. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!