Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit segíthet az újrapasztá...

Mennyit segíthet az újrapasztázás?

Figyelt kérdés

A laptopomban gyári paszta van... és így hogy bejöttek a melegebb napok játék közben akár 97fokra is felmegy a proci átlag az 87-90 között mozog mostanában... Van alatta hűtőpad illetve a laptop mögött megy egy rendes ventilátor mivel a laptophűtő miatt tudom állítani a magasságot és így gondolom jobban áramlik be a hidegebb levegő.

Annyi lenne a kérdésem, hogy egy jó paszta hány fokot tudna ezen segíteni?

Illetve mennyire drágák a jobb paszták, aki tud az adhat esetleg ötletet melyik paszták a hatasosak.



2022. máj. 16. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha bekeményedett a régi paszta és a hátés is retkes akkor egy takarítás + új paszta tud néhány fokot javítani, sokat nem.
2022. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet az új, jó minőségű paszta. De ha mégsem elég, akkor undervoltolhatod a processzort annyira, ahol még tudja tartani a frekvenciáját gond nélkül. Ezt külön programmal ellenőrizd játék közben.
2022. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shaddark ***** válasza:
Ha ilyen magasra felmegy valószínűleg a ventilátort is cserélni kell már.
2022. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A venti nem rossz, pár hónapja lett tisztítva, illetve másfél éve vásároltam.
2022. máj. 17. 10:11
 5/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam már undervoltagelni a procit, viszont mindig lement 2,6ghz ra és elég sok fps-t veszítettem, sose sikerült megtartani a 3.5 legalább vagy 3.8at.

Jelenleg 4.0 ghz-n fut.

2022. máj. 17. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Két opció marad akkor: vagy beruházol egy jobb hűtésre, vagy a windowsban leveszed a maximális proci kihasználtságot 100 százalékról addig amíg lesz jobb hűtésed. Én is használtam ezt a második ideiglenes megoldást, 99 százalékra tettem, ez 0.5 ghz-et levett a max frekvenciából
2022. máj. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A windowson belül ezt hol kell?
2022. máj. 19. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Googlebe beírod hogy change processor power plan settings, s ott kiadja a pontos elérhetőségét. A maximum processor statet kell levenni 100-ról 99-re.
2022. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!