Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mérnökinfora tervezek menni a...

Mérnökinfora tervezek menni a PPE-n és laptop vásárlás előtt állok. Macbook vagy windows inkább?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, ez persze az én véleményem, az hogy egy 15" os windows -os gép a jobb. Ha folyton előtte fogsz ülni akkor minden pénzt megér az a kicsit nagyobb kijelző.

Ez az én véleményem.

Másrészt a windows -os sz@rságokat meg kell tanulni azt meg MAC -en nehéz lesz. Van virtuális de csak ARM verzió, azon meg nem megy minden. Sőt a legtöbb minden nem megy.

Inteleset veszel használtan az jó lehet, de ha megszoktad és majd újat akarsz akkor jön a probléma hogy a megszokott dolgok nem fognak menni csak a MAC -es dolgok.


Otthoni gépnek is elgondolkodtam egy MAC -en, de mivel sok olyat használok ami nem támogatott MAC -en így letettem róla. Mindenhol megy csak MAC -en nem.

Pedig egy Air nagyon frankó, de egyrészt kicsi, másrészt nem mennek rajta sehogyan sem amik kellenének.


Hozni vinni persze egy könnyű kicsi 13-14 -es gép a jobb, de ha előtte ülsz folyton kiesik a szemed. Persze a nagy akus üzemideje meg rosszabb.


Memória legyen benne proc nem kell hogy bivaly legyen AMD Ryzen 5 vagy intel i5. Bőven bőven.


Kérdés az anyagi keret. Én szétnéznék a használt üzleti gépek között is.

Adott esetben.

2022. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Linux.
2022. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!