Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem programozol és nem...

Ha nem programozol és nem játszol PC-n, MAC-et vennél/vettél volna, ha lenne/lett volna rá pénzed, vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*lenne/lett volna rá pénzed = fogalmazzunk inkább úgy, ha nem akadály a pénz
2022. máj. 25. 16:19
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen lehetséges, de szerintem csak atom sznobizmusból, nem praktikus érvek alapján.
2022. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért, Macen nem lehet programozni?

Ez így butaság, ha Windows programozással akar foglalkozni az ember, akkor Windows-os gépet célszerű használni, ha Linux programozással akkor Linuxosat, ha MacOS/iOS programozással, akkor Macet...

Én egyébként is jobban szeretem a Mac-et, szívesen használnék Linux mellett (Windowst csak a céges gépen használok). De Macre, iPhone-ra sajnálok annyi pénzt kiadni, azért annyira nem nagy cucc...

2022. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3-as Lehet, de nem a programozókra voltam kíváncsi, hogy ők mit választanának.
2022. máj. 25. 17:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ingyen kapnek apple termeket, meg aznap elajandekoznam.

Alapvetoen a ceg politikajaval van bajom, es nem vagyok hajlando egyetlen termekuket se hasznalni, megvenni meg vegkepp nem.

2022. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mac nem jobb annyival, amennyivel drágább!
2022. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel szerintem ár/értékben a béka alfele alatt vannak, így marad a sima PC, vagy ha fix a keret akkor abból egy jóval erősebb PC mint amit MAC-et kapnék.
2022. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem van hackintosh a gépen de semmi extrát nem ad.
2022. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Harmadik opció :-) Mac-em van.


Játszani konzolon szoktam, amit meg "programozni" kell (scripnyelvek), azt megoldom bármin.


Nekem marhára megérte, mert bár anno (viszonylag) drága volt, még mindig tökéletesen teszi a dolgát sok éve. Nem cserélném ezt a rendszer szívesen sem Windows-ra, sem Linuxra.

2022. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"mert bár anno (viszonylag) drága volt"


Csak kíváncsiskodásból megkérdezhetem hogy mikor volt, kb hány éve az az "annó"?

2022. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!