Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyikre töltsem le a játékot?

Melyikre töltsem le a játékot?

Figyelt kérdés

Szóval, jelenleg 2 laptop áll rendelkezésemre, egyik se túl jó.


Játék minimum gépigénye:

-CPU: intel core i5-4590

-RAM: 8GB


Laptop 1:

-CPU: intel core i5-4590

-RAM: 4GB


Laptop 2:

-CPU: intel core i3-1125G4

-RAM: 8GB


2022. jún. 24. 03:21
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a 2.
2022. jún. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A második közelébe sem ér az első. Az első már a kevés RAM miatt kiesik kapásból, de proci terén is erősen elmarad a másodiktól.


Persze ha a laptopban nincsen dedikált GPU, akkor szerintem ne fűzz sok reményt a játékokhoz, hiszen anélkül a proci gyenge GPU-ját használja, ami a videónézésen kívül sokkal többre nem elég.

2022. jún. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik játék volna ez? Érdemes videót lesni róla ha akar integrált vga van csak, lehet úgy is lesz róla fenn videó hogy kB hogy fut.
2022. jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Hogy őszinte legyek, hogy melyikre töltsd le? Bármelyik alkalmas a játék tárolására, amit majd mozgathatsz 1ik helyről a másikra. Főleg akkor tényleg mindegy, ha külső HDD/SSD-re töltöd le.


Kérdésben nem telepítésről volt szó, így nem is úgy értelmeztem a kérdést. Így persze, nem a szerint válaszoltam.

2022. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az első egyáltalán nem, a második pedig túl is teljesíti a gépigényt, a válasz egyértelmű.
2022. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

na es milyen az az 1. laptop procija? Mert a jatek procijat irtad bele


mindenesetre igazabol 4GB semmire se jo, sose volt eleg semmire


akkor egy olyan jatekhoz ami 8GB ir minimumnak jo lesz?


mar ha nem irtad el ram menyiseget is


2. i3 eleg jofajta

ha a jateknak nincs vga kovetelmenye akkor nem kene gond legyen

de sejtesem szerint pusztan lehagytad azt is, ha nem valami uniqum ritkasagrol van szo akkor oda komoly vga is kellhet altalaban, viszont proci igeny tekinteteben nehez kitalalni ha egykoru vga t igenyel akkor nem feltetlen lesz gond igp vel (ha mukodik majd vele)


viszont ez csak talalgatas konkretumok ezert celravezetobbek

megadtad volna jatek cimet pl....

2022. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!