Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Playstation 5 Apex Legends!...

Playstation 5 Apex Legends! Szeretném a teljesítményemet növelni azzal, hogy egér + billentyűzetre váltok. Szerintetek egy ilyen megfelelne a konzolhoz?

Figyelt kérdés

Értékelés sajna nincs hozzá.


[link]



2022. júl. 20. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
És ebben mi a kutya? (Kategória)
2022. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A kisemlősök kategóriát még megérteném (az egér miatt), de hol van ebben a kérdésben kutya?
2022. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassan egy fél órája már jelentettem a kérdést,hogy rossz kategória,de úgy látszik még azóta se tették át.Ne a kérdezőt bántsátok,látszik hogy eltévesztette és nem trollkodásból rakta ide.
2022. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ki akartam írni egy kutyás kérdést, csak aztán meggondoltam magam. Aztán a játékok kategóriában rányomtam az “új kérdés”-re, de úgy látszik ilyenkor nem oda teszi ki…
2022. júl. 20. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem játszottam Apexet soha, nem ismerem a szabályokat illetve a közösséget és a problémákat. R6-tal játszok és ott tudom, hogy konzolon az egérrel való játszás nagyon zavarja a közösséget, illetve hallottam már, hogy bannoltak játékost érte.
2022. júl. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5.


Köszi a választ, ez hasznos infó!


Kicsit durvának érzem, hogy ezért bannolnak valakit, ha ez tilos, akkor legalább erre fel kéne hívni a figyelmet, ugyanis abból hogy teljesen simán csatlakoztatható egér + billentyű a Playstationhoz, arra következtetnék hogy nincs ezzel gond.


Még annyi, hogy én úgy tudom, hogy az Apex az egy cross-platform játék, tehát eleve játszhatnak együtt a konzollal és számítógéppel rendelkezők is…

2022. júl. 26. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!