Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet a régi gépem...

Mennyit érhet a régi gépem (darabonként írjatok árakat kérlek)?

Figyelt kérdés

Videókártya: ati radeon 9800 se

Proci:amd athlon 9800 se

Alaplap: A7N8X-X

300w táp

Plusz még hdd k stb (azokhoz annyira nem értek)

Gyűjtőket nem érdekelhet?



2022. aug. 1. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem gyűjtői darabok, hanem tömeggyártott elavult hardverek. Az összértéke valahol az elektronikai hulladék és bolhapiaci 2-3 ezer forint között mozog.


(amd athlon 9800 se - ilyen processzor nem létezik)

2022. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A prcesszor biztos, hogy nem athlon 9800 se, mert ez az alaplap ilyen procit nem támogat. Valamilyen 1800+, vagy 2800+ lesz.

Kb egy hónapja vettem hasonló SocketA alaplapú számítógépet(ház, 300W táp, alaplap, Athlon XP 2200+ processzor, 1,5 giga ram, 60 giga hdd, videokártya nem volt benne). 500 ft-ot fizettem az egészért. Igaz, nekem csak a ház kellett, mert az viszonylag jó volt.

Gyűjtési szempontból még nem elég régi. Ettől függetlenül darabját 500 ft-ért meghirdetheted szerintem.

2022. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sorry igen elírtam, 1800+
2022. aug. 1. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

A 9800 se az egy 5 ezres.

A többi együtt szintén 5 ezer, ha működik.


A videokártya engem érdekelhet majd a jövőben, de most nincs hobbizásra keretem.

Értékesíténi tudod: vatera, hardverapro, FB retro számítógép csoportok. (Ezeken találsz majd árakat is, így be tudod lőni a sajátjaidat)

2022. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom VGA doboza nincs már meg, mert ha doboza is meglenne, akkor gyüjtőknek még egész komoly összeget is emgérhet.
2022. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyi problémám van jelenleg a géppel hogy valamiért nincs internet, lan kábelt használok de és érzékeli is az internetet de azt írja hogy korlátozottan vagy nem működik, és sajnos ez valóban így van, mit tudnék tenni? Ui:a gép hátulján a port mellett világít egy led de sárgán
2022. aug. 1. 18:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam letiltani és újból engedélyezni de semmi
2022. aug. 1. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy lassan 20 éves alaplapról beszélünk... Itt már minden eltelt üzemóra ajándék.

Már az is csodaszámba megy, hogy a betápnál az olajos kondenzátorok még nem száradtak ki teljesen.

Ilyen kaliberű PC-ket anno mikor iskolai selejtezés volt, az elektronikai hulladékgyűjtőbe vittük teherautóval, és kilóra adtuk le.

2022. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!