Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép nem ad jelt, a...

A számítógép nem ad jelt, a billentyűzet és az egér sem működik, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A mai nap játszodtam a Dead by daylight játékkal, és egyszerre csak a képernyő barna lett majd nem reagált semmire. Újra indítottam a gépet, a gép beindult de a billentyűzet, az egér nem, sőt nem adott képet a monitor sem(No signal felirat jött elő).

Kivettem a RAMokat, megtisztítottam de semmi, kivettem a tápot megtisztítottam de semmi, mindent kábelt kihúztam és újra raktam de úgyis semmi. A gép üzemel, vagyis a ventik forognak, a ledek égnek de semmi más. Szerintetek mi a teendő? Ha valakinek volt ilyen, hogy oldotta meg?(A neten semmi jó megoldást nem találtam).

A gépem:

I5-4570

8Gb(2x4GB DDR3)

Amd rx 470(8gb vram).



2022. aug. 1. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Első körben csere vga-val megnézni, hogy mi a helyzet. Ha nem hoz eredményt, akkor csere alaplap. Táp is esélyes lehet.
2022. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
táp típusa nagyon fontos lenne mert nagy eséllyel az lesz a ludas.
2022. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam egy más videókártyával(kisebbel 2gb vram) és azzal működött. Tehát akkor a VGA volt a hibás. Vagy lehet, hogy a táp nem ad elegenedő energiát, hogy ellássa a nagyobb videokártyat?
2022. aug. 1. 18:23
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Akadj már le a tép mániádról.

Post nincs semmi, illetve hangjelzés? Ha nem a szokásos egy csippanás, hanem több, akár hosszabbak, rövidebbek abból pl rögtön lehet keresni hibakódot, hogy mit jelent.

2022. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Akkor megoldódott. Hát ha kevés lenen hozzá akkor szimplán kikapcsolna a gép amint megterheled, szóval amúgy elindúlna, ez szimplán VGA hiba lett.
2022. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
#4 milyen táp mánia? meg vagy bolondulva??? komolyan nem hiszem el. #3 kérdező ird le a táp típusát és ne törődj ezekkel mert nem a probléma gyökerét akarják orvosolni...
2022. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
táp tipusa nagyon fontos lenne.
2022. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Jó, látom ma megint unatkozol. Fogd fel, VGA hiba volt, pont. Ott írta a kérdező. Ha kevés amit a tép ad akkor nem csak egyszer jön elő, hanem mindig mikor leterheli.
2022. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
A probléma gyökere az öreg vga volt. Pont. Az, hogy te minden sarkon rémeket látsz, inkább kezeltetni kéne, mint behányni mindehova a marhaságaidat...
2022. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
#8 nem vga hiba... ezt rohadtul nem tudhatod hisz a táp típusát még egyáltalán nem írta le... mivan ha valami szemét van benne és ki se derült mert te direkt terelted a témát meg azt nézed hülyének aki megkérdezi tőle... no comment
2022. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!