Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nem régen vásárolt Lenovo...

PatrickInk kérdése:

A nem régen vásárolt Lenovo Legion 5. Gépem szeretném használni egy lenovo g32qc monitorral, amiben Freesync található, a gépemben viszont Nvidia kártya van. Ezt az opciot igy is tudom használni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki...
2022. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megint egy ilyen találós kérdés, amiből nem derül ki hogy milyen videokártya van a gépben..

Az új Nvidia kártyák már támogatják a freesync-et display port kábelen, a régiek meg nem. A többit a google keresés megoldja.

2022. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3060 video kártya, displayport csatlakozó nincs a laptopon. Én is el olvastam a google oldalakat ebben a témában, nem találtam egyértelmű választ és megoldást, ezért írtam ide. A kérdés mezőben a karakter mennyiség limitálva van ezért nem tudtam megfelelően kifejteni a kérdésem. Úgy tudom ez az oldal azért jött létre, hogy kérdezzek ha valami nem megy.
2022. aug. 2. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:

"displayport csatlakozó nincs a laptopon"


De van. Lehet, hogy nem ártana elolvasni a manualt, nemde?


"A kérdés mezőben a karakter mennyiség limitálva van ezért nem tudtam megfelelően kifejteni a kérdésem."


A megjegyzések inputja meg köddé vált, igaz?

2022. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy időd nem sajnálva válaszoltál a kérdésemre. Nem értem ebben az országban miért ennyire ellenségesek az emberek, és sajnálom, hogy a gyakori kérdések.hu oldalon kell levezetni a frusztrációd. Nem tudom mi az a megjegyzések inputja, nem ülök sokat a gép előtt így sok mindent nem ismerek. Ezen az oldalon is most járok először, és ahogy látom utoljára. Csak egy kérdést tettem fel bízva abban, hátha akad valaki aki nálam sokkal jobban ért a számítástechnikához mint én és pár mondatban le írja nekem a választ a kérdésemre. Szerintem annyi idő alatt amennyi időbe került az oltogatásod, egy hasznos válasz is ki telt volna.
2022. aug. 2. 17:59
 6/8 A kérdező kommentje:

Természetesen el olvastam a gép jellemzőit és felszereltségét de nem találtam a Display port el nevezésű csatlakozót, ha tudnám melyik az akkor értelem szerűen nem kérdezném.

Nem tudom az alábbi el nevezések közül melyik szolgál Displayportként.


Billentyűzet világítás

Bluetooth 5.1

HD Webkamera

HDMI 2.1RJ45

USB 3.2 (gen1)

USB 3.2 Type C (gen2)

Wi-Fi 6

Wifi 802.11 ax

2022. aug. 2. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Mégsem olvastad el rendesen a leírást.


Egyébként meg nem kell az "ebben az országban" maszlagot tolni, mert ezzel csak magadat minősíted, bármennyire is szeretnéd az oldal felhasználóit degradálni.

Nyilván akik itt válaszolgatnak, azok már unják hogy 10-ből 8 kérdést funkcionális analfabéták tesznek fel. És akkor jön 11-nek a te találós kérdésed, ahol egyébként a #2 kommentben leírtam a helyes választ.

Lehet hogy neked ilyen ki mimóza lelked van, de ez egy kérdezz felelek oldal, ahol senki nem fog körbe ugrálni.

2022. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most már tudom hol a Displayport. Bár továbbra sem értem miért kell sértegetni de ez már a te dolgod. Tényleg köszi, megyek is venni egy kábelt és ki próbálom. További szép napot!
2022. aug. 2. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!