Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » WIN10 esetén mit tud egy...

WIN10 esetén mit tud egy multimédiás billentyűzet ?

Figyelt kérdés
Ki nem állhatom a fekete billentyűzeteket , ha lehet mindig fehéret veszek, de az meg ritka , mint a fehér holló. Sajnos emiatt már többször vettem használtat, csak, hogy fehér legyen. Most is épp szembejött egy multimédiás, de mivel ilyenem még sosem volt, nem is tudom, hogy mi előnye lehet ? Ja, nálam döglenek valamiért a billentyűzetek, elég sokat kiheréltem már.
2022. aug. 31. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint bármely más OS esetén.
2022. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A billentyű funkciójának megfelelő dolgokat. Ha valamilyen alap billentyűzet, általában van néhány gyorsgombja pl. a médialejátszók vezérlőjéhez (hangerőszabályzás, léptetés), esetleg még 1-2 extra gomb az alapértelmezett böngésző, levelezőprogram megnyitáshoz.

Ha programozható is a billentyű, extraként olyan műveletet raksz rá, amit 1 gombnyomással el akarsz érni. Ha eddig nem használtál ilyen billentyűket, lehet ezután sem használod ki ezeket a képességeket, mert más a használati rutinod. Például ki van tűzve a tálcára az a program amit 1 kattintással el akarsz érni, úgysem fogod a hozzárendelt billentyűt keresni és nyomogatni.

2022. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!