Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor kapcsol ki a számítógép...

Mikor kapcsol ki a számítógép játék közben?

Figyelt kérdés

Akkor mikor a processzor túl melegszik, vagy akkor mikor nem jut elég feszültséghez a játék során, vagy esetleg amikor túl feszültség alá kerül, és túl van hajtva a proci de nincs elég kraft (feszültség) ?


Egyébként egy húzott cpu-ról van szó.



#probléma #processzor tuning #Játék közben leáll
2022. okt. 5. 04:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezek közül bármi lehet. Esemény naplót nézd meg.
2022. okt. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a konfigot, hőmérsékleteket azért ne írd le.
2022. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sztem valami a feszültséggel lehet, lehet nem kap elég kraftot a proci. 3,6 Ghz-ről fel van húzva 4,1-re 1,3 volt feszültség elképzelhető hogy nem elég neki?
2022. okt. 5. 15:32
 4/11 anonim ***** válasza:

.... a fluxuskondenzátorral lesz a gond ez tuti.


Megismétlem: Legalább a konfigot, hőmérsékleti értékeket írd már le.

2022. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hőmérsékleti értékeket még nem mértem, de ha haza értem hajnalban a melóból, be pótolom.


Amúgy a konfigurációm a következő


Alaplap: Asus Rog Strix B450F Gaming


Tápegység: Sesonic Prime 650 W Gold minősítésű


Videókàrtya: Asus RX 6600 XT


Proci: AMD Ryzen 5 2600x ami most 4,1 Ghz-en ketyeg, 1,3 volton


Memória: 2x 8gb Kingston Predator 3200 MHz


Van egy 512 gbos ssd-m, és egy 2 terràs vinyóm

2022. okt. 5. 19:27
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyik sem melegszik túl.

A GPU 50 fokos, míg a CPU meg 48, és 5 perc játék után kikapcsol. És ezt a jelenséget egyetlen egy jateknàl produkàlja. Az pedig nem más mint a Marvel's Spirer Man Remastered.


Semelyik másik játéknál nem csinàl ilyet.

2022. okt. 6. 03:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Esemenynaplo bejegyzés nincs?
2022. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Lejjebb vettem a tuningot és feljebb emeltem a feszültséget. Így már nem dobott ki 5-10 perc játszàs után. Ha egy órát folyamatosan tudtam játszani azzal a játékkal ami eddig (ki verte nálam a biztosítékot) hogy 1-2 perc játék után leállt a gépem, és most játszható, ez azt jelenti hogy most már stabil feszültségen stabilan játszható lesz minden játék a tuningolt procimmal ? Vagy ajànlasz valami lélek kicsafaró játékot amivel jobban le tesztelhetem hogy mennyire stabil a feszültség amivel használom a cpu-t?
2022. okt. 7. 04:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha a procit akarod tesztelni akkor játék helyett Aida stressztesztje vagy prime95.
2022. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aida 64-el rendszer stabilitásásban stressz teszteltem a procit 15 percig, nem volt gond. Ennyi idő elég a teszteléshez ?
2022. okt. 8. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!