Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom beüzemelni a...

Hogyan tudom beüzemelni a fordulatszámjelzőt a kormányomon?

Figyelt kérdés
Régebben vásároltam használtan egy logitech kormányt, amibe egyedileg épített ledes "fordulatszám" jelző van. Sajnos nem tudok már írni neki. USB-vel kell hozzákötni a géphez. Az Euro Truck Simulator 2-vel próbálkoztam, de semmi. Nem tudom, hogy ezt automatikusan kell felismernie vagy kell-e valami program hozzá?

2022. nov. 4. 13:35
 1/9 A kérdező kommentje:
A fanaledsel próbálkozok, de sehogy se sikerül.
2022. nov. 4. 14:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Fanaled, tökéletesen működik nálam. Neten van útmutató hozzá, ha rákerestél volna, már rég találtál volna választ, helyette várhattál jó pár órát

[link]

2022. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nekem Logitech Driving Force GT-m van és nem érzékeli a program, hogy lenne kormány és pedál kötve a géphez. Nem tudom megoldani
2022. nov. 4. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
A Driving Force GT-nek nincs fordulatszámjelzője.
2022. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam a leírásba, hogy egyedileg épített
2022. nov. 4. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy beleraksz pár ledet, nem fog működni. A kormány alaplapja nem támogatja és pont. A Fanaled oldalán le van írva, hogy miket támogatnak. Egyedileg tákolt dolgokat nem:

[link]

2022. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor leírom még egyszer. Használtam vásároltam ezt a kormányt. Az előző tulajdonos ledes fordulatszámjelzőt épített be. Amikor megvettem kaptam 2 videót is, ahol dirt rallyban használta a kormányt és tökéletesen müködött a jelző. A fő kérdésem nem a Fanaledre írányult, hanem arra hogyan tudnám müködésre bírni az egyedileg beépített jelzőt.

Tudom, megvétel után nekem kellet volna rákérdeznem hogyan is működik, csak pár héttel utánra sikerült egy USB hosszabítót szereznem és addigra megváltozott a facebookom, ahol az adásvétel zajlott.

2022. nov. 4. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
A kulcsszó az egyedi! Ha nem tudni mi az, nem is tudjuk feltétlen a megoldást!
2022. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egyedileg bele van barkácsolva valami, akkor vagy szétszeded és visszafejted hogy hogyan működik, vagy megkeresed azt aki csinálta. Más nem fog tudni segíteni benne.
2022. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!