Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártya lenne jó...

Milyen videókártya lenne jó hozzá?

Figyelt kérdés

Pc-met szeretném újítani.


Alalplap: Asrock B360 Pro4

Processzor: Intel Core i5-8400

Memória: 16gb

Táp: FSP 600w

Monitor: LG 22MK430H-B


Monitort és videókártyát szeretnék venni. Kb 300ezer vagy egy kicsi lenne rá a keret.


Néztem G-Sync-es monitorokat, azoknak már elég borsos az ára.

ASUS TUF Gaming RTX 3060 Ti OC 8GB 256bit néztem, de olcsóbb monitorok nem támogatják a G-Syncet..

AOC C27G3U Monitort néztem, annak FreeSync Premium támogatása van.

Akkor viszont valami amd videókártya kellene. Ott viszont fingom sincs mi lenne jó.



2023. jan. 5. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi pénzért akarsz monitort venni akkor szerintem ez egy jobb ajánlat!

[link]


Nem kell félni a GABA nem ilyen olcsó noname márka. Régen nagy márka volt még ma is jó minőségü monitorokat gyártanak. Csak mostmár kisebb kapacitásban.


Ha mindenképp Nvidiat akarsz akkor találni azért G-Sync monitorokat is hasonló áron:

[link]


De én csak akkor vennék RTX 3060 Ti-t, hogyha fontos nagyon az RT ha Nvidia kell akkor is inkább megéri beruházni legalább a legolcsóbb 3070-re.


Egyébként én jobban ajánlom a Gaba monitort mellé egy RX 6700 XT, 6750 XT. Ezek nyers teljesítményben RTX 3070 szinten vagy felette vannak. RT-ben maradnak le nagyon. A processzorod pedig régi Intelhez képest elég erős darab. Bottleneck nem nagyon lesz főleg 1440p-n. De igazából azt olcsóbban tudod bármikor cserélni. A foglalattal együtt is.

2023. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minek a Gsync? Már a 1000-es Nvidia széria is támogatta a Freesync-et. Full pénzkidobás egy Gsync monitor, kb. semmi értelme.


[link]

2023. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első linkeled a Gaba monitort? Mert azt linkelted amit én.
2023. jan. 5. 20:05
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Ezt nem is tudtam. Akkor tényleg felesleges. Pedig valami 2022-es tesztet néztem és ott sopánkodtak a Gsync után.
2023. jan. 5. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
U bocsi xd: [link]
2023. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!