Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 20-30 ezer Forintból milyen...

20-30 ezer Forintból milyen gépet lehet összedobni használt dolgokból?

Figyelt kérdés
2010-2012 körüli játékok futtatására kellene meg netezésre, filmezésre.

2023. jan. 5. 20:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
21%
Használtat csak szervizből veszünk, az le van tesztelve, garanciát is kapsz hozzá, sokkal megbizhatóbb. De a legjobbak a DELL notebookok. Újat viszont csak 280-300 ezerért vegyél, mert az olcsóbbak olyanok is.
2023. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
valami 4. genes i5 meg valami hd kartya pl 7770 kijon ebbol amivel elfut 2010es jatek de meg talan gta 5 is hdbe brand gepeket nezz mert az olcso csak sokszor se a tap se a gephaz nem tamogat kartyat
2023. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%
vegyél használt xbox one-t
2023. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ennyiért tudsz venni egy régi leharcolt irodai gépet. Ami tulajdonképpen ilyen csgo/gta v/fortnite/minecraft/sims szintre elég alap.

Emellé kell még egy videokártya, még ennyiért.

1050ti vagy 1650


Pl:

Na, ez jó, mert nem irodai gép:

[link]

i5 procisokat nézd


videokártya pl (a jegeltek elkeltek)

[link]


irodai brand gépek sokszor keskeny SFF házasok. azokba csak low profile kártya megy bele.

illetve nincs tápcsatlakozó videokártyához, ami szintén korlátozó lehet videokártyánál.

normál atx szabványos épített gépnél ezzel nincs gond, az szerepel az első linkemen.

szóval ilyesmi i5 2000-4000 gépeket tudnál venni, 8+gb ram, 250+gb ssd mellett alapnak.


ez alá nagyon nem mennék játékban. tulajdonképpen ez is már egy elavult hulladék, de az említett régi címekhez és társaihoz kielégítő lesz, kompromisszummentes.

2023. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
harverapro.hu
2023. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
hardverapro.hu
2023. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a válaszokat. :)
2023. jan. 6. 20:41
 18/24 anonim ***** válasza:
Sajnos tavaly szeptember óta nagyon felment az ára minden laptopnak, de még a használt cuccoknak is. Vett az öcsém egy kis irodai gépet felújítva 60 ezerért (SSD, 8 GB, 256 GB) egyetemi gépnek tavaly augusztusban, aztán októberben, mikor én akartam venni egyet, már 110 ezerbe került...
2023. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek, de csak GTAVt futtani ami egy full open world 3D játék azért nem egy minimum konfigot igényel. Szoktam ilyeneket olvasni, hogy "csak erre meg arra" kéne és mindig értetlenül állok előtte. Ha neked csak egy játékra kell, de az a játék magas gépigényű akkor fejre is állhatsz, akkor is drága lesz. Valaki előbb említette az Xbox Onet és tényleg amúgy, ha régebbi játékokra kell akkor valószínűleg az lesz a legolcsóbb opció. Xbox 360on is elkaristol a GTAIV és V 720p vagyis HDban és van gyakorlatilag a 20-30e keretben.
2023. jan. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Xbox 360 van, de csinálja ezt a red ring of death hibát. A hibakód szerint a lemezmeghajtó rossz, de nem valami jó az egész mert nagyon lelassult és van amikor kifagy játék közben és akkor is jön a piros led. Játszani még lehet vele, de szerintem ennek vége lesz. Tulajdonképpen ezt szeretném valahogy pótolni. Az a gáz amúgy, hogy használtan vettem, alig játszottam vele és már nem működik.
2023. jan. 7. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!