Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Custom PC Debrecen vélemények...

Custom PC Debrecen vélemények / tapasztalatok ? Megbízható ?

Figyelt kérdés
Megéri "újszerű" használt alkatrészes (videókártya, proci) pc-t venni ?

2023. febr. 3. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Rakd össze magadnak hardverapróról, az összes ilyen cég a hülyéken nyerészkedik, egy majom is össze tud rakni egy gépet pár YouTube videó alapján.
2023. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Betegesen drága. Hardveraprón ilyeneket hasonlóan fél év-egy év garival 20%-kal olcsóbban árulnak.

Pl komphone, hoffer, guncity, stb..

[link]


Vagy ha magánszemélytől veszel gari nélkül, akkor mégolcsóbb.

2023. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy 1-nek igaza van. De én már úgy válaszoltam, hogy majomnak se nézlek.
2023. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Stevy válasza:
Én tőlük vettem a gépem, ahogy pár barátom/ismerősöm is itt Debrecenben. Mind újszerű gépeket választottunk, ki olcsóbbat, ki drágábbat. A gépek makulátlanok, nem hogy újszerűnek néznek ki, hanem mintha újak lennének. Nem vitatom, biztos olcsóbban lehet venni magánszemélytől vagy hardverapróról, de szerintem a szerviz háttér, a számla és a teljeskörű garancia olyan biztosítékok, amiket egyik előbb említett helyről sem kapsz meg. Arról nem is beszélve, hogy mennyire vásárló orientáltak, kedvesek, segítőkészek és profik. De elég csak megnézni például a Google értékeléseiket. Én nem bántam meg, hogy tőlük vettem a gépem, sőt, azóta már fejlesztettem is szintén náluk és a jövőben is tuti hozzájuk megyek. Itt vannak évek óta stabilan, itt lesznek a jövőben is. Nekem ezek a dolgok fontosabbak, mint hogy 10-20%-kal olcsóbb legyen a gép... Remélem segítettem!
2023. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!