Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A be quiet Sytem Power 10...

A be quiet Sytem Power 10 700W Silver tápegység van olyan jó minőségű, hogy elbírjon egy nagy fogyasztású géppel vagy mindenképpen csere érett?

Figyelt kérdés

Tudom ha már ennyi pénzt költők gépre akkor már tápot is cserélni kellene. Ha úgy van meg is van rá a lehetőségem. Amúgy is csak cpu, vga, ram, alaplap csere volt és gépház csere. De csak mert rá voltam kényszerülve mert ez a kártya jóval nagyobb mint egy 1080 Ti vagy 2080 Super vagy Ti. Egy I7 8700K és RTX 2080 Supernek még elég volt. De ez a tápegység pár éve eléggé jó minőséget képviselt sokan vettek ilyet. De nem tudom, hogy egy ilyen konfighoz rendelkezik e a kellő minőségi alkatrészekkel. Mert nem Gold minősítés, és ez nem a CM változata a BQ-nak. De ez a 700W táp csak 23 ezer forint volt, nem úgy mint ezek az újabbak. Még hébe-hóba most is vissza tér néha az árukeresőre de mostmár drágábban.

Gigabyte su55 monitor

Asus Tuf Radeon RX 7900 XTX OC

AMD Ryzen 7 7700 proci NEM X

Gigabyte Aorus Elite X670 alaplap


2023. febr. 22. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáltam rákeresni, de 700W silver tápból csak Pure Power 10-et ad ki a kereső. Az maradhat. Nyilván újként nem ez a minőségszint lenne a javasolt, de ez talán még elfér.


System power szériát már azért neccesnek tartanám... nem igazán értem miért adnak ki neves gyártók olcsó minőségű, de nagy névleges teljesítményű tápokat. Ezen a minőségszinten sosem szabadna 450W fölé menni teljesítményben. Csak átverés... ha tényleg system power 10, akkor inkább cserélném tier A 750W tápra

[link]

Egy top konfig top minőségű tápot érdemelne.

2023. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1: "Ezen a minőségszinten sosem szabadna 450W fölé menni teljesítményben"

Ezeknek a tápoknak, mint a system power sorozat már elég magas minősége van ahhoz képest amit te gondolsz róluk. (Ezek már nem a mercury, akyga, nbase, codegen szint)

2023. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!