Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy régebbi merevlemezem...

Van egy régebbi merevlemezem és ez sajnos februárban behalt (csak most tudok vele foglalkozni), amin nagyon sok fényképem van az elmúlt évekből. A gépem felismeri, de nem akarja megnyitni és a tárhelycsík se jelenik meg. Ezt még lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
tehát fontos képekről nincs dupla mentésed? jó kis tanulópénz lesz ez, viheted szakemberhez, nem két fillér. mindig duplán kötelező menteni a fontos adatokat
2023. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Elképzelhető, hogy lehet. Függ attól, hogy mi a baja, de mi ezt távolról nem tudjuk megmondani. Ha nem értesz hozzá, inkább vidd szakemberhez.
2023. ápr. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
A francokat duplán... legalább triplán
2023. ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Minimum triplán mentünk fontos adatokat.

2 fizikai meghajtóra ami otthon van és egy netes tárhelyre (pl. Google Drive)


Én régebben egy lakástűzben minden olyan adatom elvesztettem ami nem volt fent valahol a neten. :/

2023. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as nyilván triplán, de ha azt írom, akkor is jött volna valami négypipás és lepontoz, hogy trollkodok, dehogy kell triplán! Pedig kell, fizikálisan triplán. Online-t hanyagolni magánadatoknál! Ez is fontos! Jobb, ha azok csak nálad vannak meg!
2023. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán archiválok felhőbe privát adatot is, természetesen tőlük független titkosítással, így nem gond, ha tárolják.
2023. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1-es: igen tudom. Eddig nem volt rá szükségem, nem is gondoltam rá mert stabilan működött. Azóta van felhő, másik merevlemez a többinek. :)

2-es: Ennyi infóm van, amit leírtam. Meg még annyi, hogy nagyon belassul tőle a gépem. És igen, sajnos nem értek hozzá, már folyamatban van a szakember keresés. :)

2023. ápr. 15. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!