Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új külső hordozható HDD...

Új külső hordozható HDD beüzemelése hogyan?

Figyelt kérdés
Rákerestem, nem találtam pontos magyar nyelvű használati útmutatót, ami valóban minden lépést mutat. Most fogok rendelni egy ilyen terméket és szeretném ismerni a beüzemelését, hogy amikor megérkezik már azonnal használni tudjam, nem akkor akarom tanulmányozni. Eddig csak belső HDD-ket használtam. A hordozható HDD-t nem tudom, hogy kell formázni, esetleg partícionálni, vagy bármi egyéb. Egyszóval a beüzemelés érdekel lépésről lépésre.

2023. ápr. 5. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Bedugod oszt használod, formázás: Windows fájlkezelő jobb klikk a külső vinyó ikononján, formázás, fajlrendszernen ha csak számítógépen használod jó az ntfs, ha tv-n vagy egyéb média eszközön is használod akkor fat32 (nem minden tv és box támogatja az ntfs-t)
2023. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előre formázva érkeznek a külső merevlemezek, kicsomagolás után azonnal használható.

Ha pedig mégis formázni akarod, akkor azt ugyanúgy kell, mint a belsőt, vagy a lemezkezelővel, vagy más programmal, pl Minitool Partition Wizard.

2023. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell csinálni, csatlakoztatod az USB-hez és kész.

FAT32 15 éve is már elavultnak számított, szóval ha nem 15 éves eszközön akarja használni, akkor ezt a részét a dolognak engedjük is el. TV-nél arra kell figyelni, hogy ha van akkor az 1A-os USB portba kell csatlakoztatni a külső HDD-t, és ennyi.

2023. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csatlakoztatod, ugyanúgy jelenik meg, és ugyanúgy kell használni mint a pendrive-ot (formázni vagy partíciónálni).
2023. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bedugod. Ennyi. 😊
2023. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!