Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az új adattörlő kód amit...

Ez az új adattörlő kód amit ssd-hez is adnak jobb mintha leformáznám eladás előtt az ssdt?

Figyelt kérdés
Nem mintha félnék, hogy visszaállítjak a fájlokat és találnak valami bizalmasat max jelszóimat feltenem.

2023. ápr. 13. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ez az adattörlő kód egy EU-s rendelet (GDPR) miatt kell, főleg a közületi ügyfelek esetében van értelme: ezzel tudják mindent érdemlően tanúsítani, hogy ők mindent megtettek az általuk kezelt személyes adatok törlésének érdekében.
2023. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

nem feltétlenül vagyok benne biztos, hogy egy olyan hivatal, aki egy közönséges tájékoztató levelet se tud hibátlanul összedobni, képes lenne egy jól működő adattörlő alkalmazást elkészíteni

sok ilyen kódot láttam már de még soha nem használtam és nem is fogom...

2023. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2:

"aki egy közönséges tájékoztató levelet se tud hibátlanul összedobni, képes lenne egy jól működő adattörlő alkalmazást elkészíteni"

Ezt nem is "az egy hivatal" készítette el, hanem egy akkreditált és tanúsított, kifejezetten adattörlésre szakosodott német vállalat:

[link]


"sok ilyen kódot láttam már de még soha nem használtam és nem is fogom..."

Mert te nem vagy egy, az ügyfelek adataiért felelős szervezet tagja.

2023. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kapott kód inkább egy reklám része, a lényege hogy hitelesen bizonyítékot ad a programjuk az adattörlésről amit el lehet hinni.

Ha te formázod és törlöd az adatokat (ugyanolyan hatékonyan) akkor legfeljebb az úttörő becsület szavadat adhatod a megrendelőnek hogy meg is tetted azt amire esküszöl...

2023. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!