Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működne egyben ez az általam...

Működne egyben ez az általam összeállított config, nem lenne kompatibilitási hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hálás lennék, és megköszönném ha valaki szánna rám egy kis időt, aki tudja egyből kb. mit kell nézni, és esetleg utánnanézne az alábbi alkatrészeknek, hardvereknek hogy működnek-e együtt, minden passzol-e, és a megrendelésnél nem-e lesz az hogy hopp, valami nem jó..


alaplap: rog strix h270f

proci: i5-9400f

proci hűtő: be quiet! pure rock bk009

ram: 2x8GB 2-Power 2400MHz

mindezeknek egy corsair cx500m 500w atx táp.



2023. ápr. 16. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a CPU és a MBO nem kompatibilis.

De mondjuk én 9. gen-t eleve nem vennék, AM3 sokkal jobb választás és még olcsóbb is. Ahhoz meg mehet 3200MHZ-s RAM is.

2023. ápr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Öhm, i5-9400f az 1151-es foglalatú, és az alaplap is az, legalábbis a gyártó hivatalos oldala szerint. (amennyiben az mbo a motherboard akar lenni, nem tudom sajnos.)
2023. ápr. 16. 01:32
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

[link]

Parancsolj, ezért szeretjük az Intelt.

2023. ápr. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"megrendelésnél nem-e lesz"


Ez 7 éves alaplap. Honnan akarod te ezt megrendelni ha már a kutya sem forgalmazza? Ami ráadásul 7. generációig támogatja csak a CPU-t. [link]


Szerintem ez nem is egy komoly kérdés, inkább csak teszteljük a válaszolókat típusú.

2023. ápr. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

1-es vagyok jól elírtam, AM4 akart az lenni nyilván.

Na még a kazánok hiányoznak az FX szériából...

2023. ápr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Óccó AM4-gyel járnál jól, így már helyes.

Procihűtőt felejtsd el ilyen kerettel. Jó lesz neked a gyári is.


Videokártyád gondolom van (milyen?), hiszen azért választottál F jelzésű, integrált grafikát nem tartalmazó processzort. Ugye?


szóval kb ezt kéne nézegetni hardveraprón:

B450

ryzen 4500, 3600

2x8GB RAM 3200mhz CL16


Új:

(Ram lehet új akár, mert úgy is olcsók)

550W tier B-C táp:

[link]

2023. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!