Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A legújabb problémám a Pc-m...

A legújabb problémám a Pc-m alaplaplapja elveszti a kapcsolatot az NVME 2 SSD tárolóval, mi lesz a baj érintkezők hibája vagy az SDD lesz selejt?

Figyelt kérdés
Nem tul sokat van használva a Pc amugy egy Gigabyte GA AX-370 3 Gaming alaplap bios a kiadott legújabbra frissítve (játék még nem futott rajta). Egy 240 GB-os NVME M2 SSD tárolóra van telepítve a Windows 10 amit nem rég telepítettem újre de nem szoftveres a probléma (a biosban sem látja ilyenkor) ha kiveszem a tárolót és visszateszem már müködik is, megtiszítottam már radirral az SSD érintkezőit plusz kontakt sprayvel is próbálkoztam ma másodjára vettem ki most éppen jó. Volt e már valakinek ilyen problémája illetve az M2 lesz a kuka vagy az alaplap? Illetve Sata 3 ason ettől még lehet használni, most tárolóként is egy SSD 2.5" os Sata 3-as SDD 1TB os van benne, M2 es port viszont ez az egy van benne ami most kinlódik amúgy az érintkezők hibátlannak tünnek mondjuk az alaplapi fogadórészt nehéz vizsgálat alá vetni illetve azzal valamit is tenni az is lehet egynél nincs tökéletes kontakt vagy a szórítóerő laza 3 éves amúgy az egész cucc de keveset van használva meg a tudásának csak töredékrésze igénybevételre.

#PC #alaplap #SSD NVME M2 tároló #Pc érintkezők #Kontakt hiba oka
2023. ápr. 25. 18:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!