Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptop, illetve vezetékn...

Gamer laptop, illetve vezetéknélküli fülhallgató vásárlása előtt vagyok. Milyen termékeket ajánlotok 350k-ig (laptop), ill. 30k-ig (füles)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy játékra sokkal jobban megérné asztali pc-t venni, de most sajnos csak 1 dolgot tudok venni, vagy laptop, vagy asztali pc, laptopra meg szükségem lenne.

2023. máj. 7. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
A gamer laptop minimum a duplájába kerül.
2023. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%

[link]


Minimum ilyen nekemis ezzel kártyával van és legtöbb játék maxon megy 1080p-be


vagy ha kicsivel többet rááldozol kapsz ilyet rtx 4050-el és 6 giga videórammal az tuti jó lesz dlss3 miatt is.


[link]

2023. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igaza van az 1-esnek, ezek szép és jók, mármint papíron.

Gyakorlatban rosszul megtervezett hangos hűtés, aminek az első útja valami szaki aki cserél pasztát rajta és lehet pár fokot nyerni.


Ami a fejhallgatót illeti ennyiért vezetékesből is nehéz kifogni jót, neked pedig vezetéknélküli kell ráadásul játékra ahol fontos a késleltetés. Én ezt az ötletet elfelejteném, vagy gyűjtenék mondjuk még 100 ezret hozzá és lenne szó.


Amúgy érdekes olvasni a kérdéseket, hogy valaki a semmiből akar csodát. Nagyon nincs így és az infláció miatt végképpen nincs...

2023. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Lehet nem pontosan tettem fel a kérdést. A 350 ezres kategóriában melyek azok a laptopok, amelyek legjobban elboldogulnak (nyilván kompromisszumokkal) a játékokkal.


A füles nem játszani kellene, hanem zenét hallgatni, csak nem akartam 2 külön kérdést feltenni, azért írtam egybe.

2023. máj. 7. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy más a kérdés, vezetéknélküli fejhallgatóból:

[link]

2023. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Amit a második linkelt lenovo az jó annyiért. vidókat is nézhetsz róla jól teljesit. persze nyáron minden túl fog melegedni tök mindegy milyen hütés van rajta
2023. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért nem lehet normális gamer laptopot venni, felejtsd el. Ezek az RTX 3050, 4050-esek ipari hulladékok, nem visznek semmi mai játékot normálisan, csak közepes grafikán. A 4 GB VRAM egy vicc. Hidd el, hogy tapasztalatból mondom, mert én is egy ilyet javasoltam tesómnak nemrég, jó hülye voltam.

8 GB RAM nagyon kevés már manapság, igazából egyre inkább kell a 32 a jövőben, de a 16 a minimum. Az 512 GB SSD is egy nagy nulla, 1-2 játék ráfér, aztán ennyi. Van pluszban SSD-d vagy HDD-d még?

Az i5 is kevés, mert ezek a laptopos verziók csak 4 magosak, 12 MB cache memóriával, ami szintén egy nagy nulla 2023-ban.


Ha jót akarsz magadnak, akkor minimum i7, 16 GB RAM, 1 TB SSD és mondjuk egy RTX 3070, az 16 TFLOP-os, 8 GB VRAM-mal, 256 bit, 448 GB/s, erre azt mondom, hogy már korrekt, el leszel vele Full HD-n még 2-3 évig, aztán jön a grafikacsökkentgetés.

De egy ilyen gép benne van vagy 600-ban.

2023. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még közepes grafikán sem igazán viszik, inkább a Low felé tendál a dolog, természetesen Full HD-n, a 2K, 4K monitorra kötést felejtsd is el.
2023. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek jogos dolgokat amiket írsz, csak mélyen zsebbe kell nyúlni.

Manapság nagyon minimum egy RX6600/RTX 2060S asztali GPU-k javasoltak, szóval egy RTX 3060 notebook GPU is a már épphogy csak elég. És a jelenről beszélünk, nem arról hogy 2-3 év múlva elég.

Szóval 3070 valóban erősen ajánlott, már ha nem CS:GO/Fortnite/R6 csak a cél, hanem más is.

2023. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor sajnos nem lesz ebből most semmi. Sima átlagos felhasználásra veszek akkor laptopot, aztán spórolok egy jobb asztali gépre.
2023. máj. 8. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!