Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehetett a gépemnek?

Mi baja lehetett a gépemnek?

Figyelt kérdés

Játszottam és egyszer csak behalt az egész. Újraindítás után 4 aprót sípolt aztán se kép, se hang. Ezt eljátszotta még párszor. Hát úgy voltam vele a VGA szart be, kiszedtem utána újraindítottam VGA nélkül nem volt sípolás, igaz nincs másik kártyám így nem is láttam semmit. Visszatettem bele, elindítottam és oké volt minden. Kérdésem, hogy lehetett a VGA vagy más gond volt? Mert már 3 éve is használtam vettem, szóval bármikor bekrepálhat, csak ha sima chrome böngészés stb. az nem veszi annyira igénybe. Ha lehetett az a gond akkor inkább hanyagolom a gaminget, mert sok mindent a gépen intézek és gondban lennék nélküle. Tudom ott az okostelefon is, de egy emailt megírni én jobban szeretek itt.


Köszönöm a segítséget.



2023. máj. 8. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg túlmelegedett, vagy nem jól volt a foglalatban, nem érintkezett.
2023. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amikor kiszedtem elég meleg volt még.

Nem hiszem hogy rosszul lett volna a foglalatban, mert évek óta ott van. Bár hozzáteszem nem sűrűn szoktam játszani.

2023. máj. 8. 08:52
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Fújd ki a kártyát és a tápot sűrített levegővel, jót tesz neki hűtés szempontjából.
2023. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
táp tipusa nélkül nehéz lesz
2023. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Kontakthiba lehetett leginkább, lehet telement porral annyira már, ritkán de emgesik, amúgy a legbiztosabb az elnne meglesni a lapod kiskönyvében a 4 sipolás mire vonatkozik.
2023. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Itt találsz egy listát a lehetséges okokról, gyártó szerint rendezve. Ha épített gép, akkor az AMI és Award BIOS kódoknál keresgélj.


[link]

2023. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BIOS-ba sem tudsz bejutni?
2023. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!