Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől omlik össze a játék...

Mitől omlik össze a játék hibaüzenet nélkül?

Figyelt kérdés

Két játékkal játszok mostanában: wot és cs go

minkét játéknál de legfőképp wotban bezáródik a játék hibaüzenet nélkül random, nincs előjel csak annyi, hogy megakad egy pillanatra és már asztalon is vagyok, ugyan ez csnél is

amit eddig próbáltam: játékok újratelepítése hddről ssdre, driverek újrafrissítése, ccleaneres hibakeresés, bios frissítés,mappák ellenőrzése, tegnap újra telepítettem a rendszert is összes háttértár formázásával.

újra előjött. egyszerűen nem tudok rá jönni mi a hibás. mit tanácsoltok?


2023. máj. 17. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Wottal nekem is ez a bajom, bar nekem kiir valami hibát a kliens, de hogy mi baja lehet, nem tudok rajonni. Ujra raktam mindent már. Most steambol játszok vele, egyelore nem jön elő a hiba így.
2023. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Merevlemez és SSD állapota jó?

Tedd fel a HDDSentinelt ( [link] és nézd meg vele.

Ellenőrizd, hogy a videokártya nem -e melegszik túl.

Mióta áll fenn a probléma?

2023. máj. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, link végéről szedd ki a ) -et. Kicsit bezavar neki.
2023. máj. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ellenőriztem már, elméletileg jó, de az nem lehet hibás szerintem, mert fent volt hddn is és ugyanúgy csinálta. Kb 1-1,5 hónappal jött elő

Minden hőmérséklet jó, cpu 55-60C, gpu 65-70C, normál kihasználtság.


Egyenlőre ott jár a történet, hogy újratelepítettem a gépet, minden meghajtót formáztam de újra előjött a hiba. OCCT programmal csináltam mindenre stressz tesztet, ramnál egyszer dobott hibát, 2x8 van, kiszedtem az egyiket hogy külön-külön teszteljem. Több verzióban is futtattam de sehogy nem jött ki hiba. 1es ram saját helyén aztán a màsik helyén hogy esetleg a slot e a hibás, aztàn 2es ram saját helyén utána másikon, úgy se semmi. Visszaraktam dualra hogy akkor a lap nem tudja e kezelni de azóta semmi hiba egyenlőre. Szóval nem tudom mire vélni. Aztán lehet holnap előjön (?)😃 😵‍💫

2023. máj. 19. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!