Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az utolsó pár hétben nagyjából...

Az utolsó pár hétben nagyjából mióta új videókártyát vettem de már utána egy ideje nem tudja probléma nélkül lejátszani az 1080p-s illetve magasabb minőségű videókat a gép,néha újra is indul miközben nézem a hd videókat.tipp h mi lehet?

Figyelt kérdés

újra lett pasztázva proci és az aida azt mondja nem melegszik túl a gép.red dead 2 highon meg a többi game sem akasztja ki csak a fullhd vagy magasabb videók.tippek mielött kidobom az ablakon a gépet?

sziasztok


2023. jún. 6. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Drivert előtte DDU-val leszedted? A legfrissebb driver van rajta? Videólejátszásnál nem ugyanazt terheli a kártyának mint játéknál, előfordulhatnak ilyen tünetek(hogy látszólag kisebb terhelésnél megakad, nagyobbnál meg megy ahogy kell). Kártya hőmérsékletét is nézed? A videólejátszó is lehet probléma, böngészőben, vagy médialejátszóban nézed?


Lényeg, hogy takaríts le minden szemetet az előző kártyából, a legfrissebb stabil driver legyen fent, és a programjaidat is frissítsd, beleértve az oprendszert.

2023. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szedtem le semmit.mármint leszedtem uninstallal a drivert és felraktam az újjat.előző geforce volt most amd.a kártya az határértéken belűl van.(egy radiátor)böngészőben köhög nagyon igazából.újra raktam volna az op rendszert csak nem találom flasht...de majd újra telepítem csak gondoltam hátha csak valami beállítás aszódótt meg meg amiről nem tudtam.
2023. jún. 6. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Oprendszert nem kell újrahúzni emiatt. Indítsd újra a gépet csökkentett módban(ilyenkor csak a legszükségesebbeket tölti be, pl videokártya drivert nem), ezzel szedd le a drivert(mindent, az nvidiat és az amd t is), rakd fel a legújabb amd t és nézd meg úgy, jó eséllyel megoldja a dolgot.

[link]

2023. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!