Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Micro usb töltő csatlakozónál...

Micro usb töltő csatlakozónál elhajtottak a pinek csere nélkül lehet valahogy vissza igazgazni a pineket ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 8. 03:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon gondosan ügyeltél arra, hogy senki se tudja meg, hogy ez az elhajlás a kábelen, vagy valamilyen készüléken van csak azt tudom mondani, hogy ha kábelen, akkor veszel egy másikat. Ha készüléken, akkor veszel egy másik készüléket. Ezek olyan pici csatlakozók, hogy ezt nem fogja neked senki sem igazgatni. Esetleg a készülékből ki lehetne forrasztani a csatlakozót és újat beforrasztani helyette, de lehet, hogy többe kerülne a lé, mint a hús.
2023. jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lol megcsináltam

Szike pengével vissza hajtottam ugyan adat kapcsolatra már alkalmatlan de legalább tölteni lehet később meg kicserelem a csatit láttam egy csomó tutorialt ytn

2023. jún. 8. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!