Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya tárhely kapacitásá...

Videókártya tárhely kapacitását tudom növelni(úgy mint ahogy az órajeleket lehet oc-zni)?

Figyelt kérdés
Főként elméleti kérdés,régebben valaki mondta hogy 1gb-os gput felhúzta 1,5 gb-ra. Ezt nem igazán tudom hogy lehetséges,óra jelet és a ram frekit tudom hogy lehet húzni de a méretét?

2023. jún. 8. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vramra gondolsz,nem tudod.
2023. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Szoftveresen nem lehet. Kicserélheted az 1gbos chipeket 2gbra, ha ügyes műszerész vagy, tudod mit csinálsz és van megfelelő felszerelésed hozzá, de egyszerűbb és olcsóbb nagyobbat venned.
2023. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Ghz lehetett, bár ekkora húzás azért ott sem emgszokott, tehát ha az a VGA 1Ghz-en járó GPU-val volt szerelve, azért 1,5Ghz-re felhúzni iszonyat szerencse és elég komoly hűtés kell.
2023. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha szerencsés csillagállás alatt vagy akkor át lehet forrasztani a memóriát nagyobbra de olcsóbb másik kártyát venni.
2023. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Joell ***** válasza:
24%
Vramot a modern kartyakon nem.
2023. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

#5: erről szólj nekik is:


https://www.youtube.com/watch?v=T5mHQ3z6j2g


Az RTX A4000 is gyakorlatilag egy 16GB-os RTX3070 :)

2023. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szofveres megoldás érdekelt hogy létezik e ilyen. Köszönöm a válaszokat,#6-ost is külön. Érdekes volt.
2023. jún. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!