Az RX 9070 jó választás lehet?
1440p vagy néha 4K kompromisszumos játékra? I7 13700K, Z690, 32gb ddr4 és Antec Eartwatts Pro 650W mellett, hogy mutatna?




válasza:



válasza:Most még nagyon drága szerintem.
Ha most kell kártya, inkább választanám a 7900 XT-t. Olcsóbb, erősebb, több VRAM. A táp mondjuk kérdéses, elbírná-e ilyen proci mellett...
Kapcsolódó kérdések:
Nagyon úgy tűnik, és logikus döntés lenne, hogy augusztusban átveszi a társelnöki posztot az LMP-ben. Képes lesz egy mérhető pártot csinálnia az LMP-ből?
Életemben most megyek elsőnek szavazni és először tájékozódnék, de csak a főáramú miniszterelnök jelölteket találtam meg, vannak mások is akikre lehet szavazni? Ha igen, neveket kérhetek? Vagy pártokra kell szavazni? És milyen pártokra lehet?
Gondolom majd a következő választások előtt újraindul, és ismét közpénz milliárdokat nyel el.
Ne kövezzetek meg kérlek a kommentszekcióban, de mi van ha a Globális felmelegedés is kamu? A linkelt videó végén mondta a vezérigazgató, hogy amint lemegy a korona vírus, valószínű a Globális felmelegedés lesz a főtéma, mert ha az emberek félnek, akkor...
a) A Fidesz nyer b) Az Ellenzék nyer
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




