Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy telepitsem a nokia...

Hogy telepitsem a nokia telomat a laptophoz?

Figyelt kérdés
nincs cdém hozzá amin rajta lenne a proi...fényképeket akarok feltölteni a laptopomra vki segitene mert nem mennek át a képek hiába usbvel van összekapcsolva nem is ismeri fel...vmi link az nagy segitség lene vagy leirni pontrol pontra h hogy kell elöre is köszi
2010. dec. 1. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
heló milyen a telód?
2010. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nokia.hu, bármilyen hihetetlen. Telefonodnak megfelelő Nokia PC suite programot töltsd le. Ha csak képeket akarsz másolni, arra felesleges. USB-én keresztül mindenféle program nélkül kellene menjen. Gyanús hogy valami más gond is lehet.
2010. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát ha gyanus ha nem, nem mennek át a képek hiába van usb!!!!!!!!!mit gondolsz csak viccböl kérdeztem meg az hogy h kell ????pfff
2010. dec. 1. 19:01
 4/18 anonim ***** válasza:
ne ugorjál már neki mindenkinek! amúgy attól függ hogy mamória kártyán vannak a képek? mert a memóriakártyáját fel tudja ismerni a gép de nem 100% kellhet hozzá a program is és ne ugordj neki annak aki csak segíteni akar!
2010. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Idefigyelj hülyegyerek! Ha nem fogadod meg a tanácsot, minek kérdezel? Írtam mi a megoldás. Sőt figyelmeztettelek hogy valószínűleg más gond is lehet, ne legyél majd meglepődve. Bővebben: 1. szar a kábeled vagy 2. elcseszted a telefonodat, 3. gond van a laptopod USB csatlakozójával esetleg 4. túl hülye vagy hozzá, hogy két csatlakozót és egy kábelt helyesen összedugj.

Köszönöm helyett mit kell ezen felkapni a vizet?

2010. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
jol van na!!!de ha vmit megkérdezek biztos azért van mert nemtudom...mert vmiért nem megy..igen memoria kártyán vannak a képek.én ezt még mindig nem értem h miért nem megy át?????
2010. dec. 1. 19:11
 7/18 A kérdező kommentje:
az utolsonak!!!nem vagyok hüje gyerek!!!elöszöris nem a hibákat kérdeztem hanem azt h hogyan kell szoval akkor most vittázhatnánk h kia ahüje gyerek hihihi!!!!és ha segiteni akarsz azt nem ilyen hangnemben szokták.meg ez mi h ez nekem gyanus..nem kérdezte senki
2010. dec. 1. 19:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy, viszont pontosan úgy viselkedsz! PC suite-t már feltelepítetted?
2010. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ahogy teis!!!am igen az már fent van
2010. dec. 1. 19:27
 10/18 anonim ***** válasza:
És működik?
2010. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!