Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia GeForce 7600 GS videóká...

Lacmond kérdése:

Nvidia GeForce 7600 GS videókártyám vam asus p4sx alaplam másfél giga ram 350 es táp az lenne a problémám hogy ha jáccok a texturák össze visza el vannak csúszva mi lehet a probléma? (Driver hiba nem hiszem már 1 csomót próbáltam és mindnél ez volt)

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Játszani tudsz, "jáccani" nem, és a videókártyára tippelnék első körben.
2011. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen VGA-m van.

Újratelepítésnél régebben az nvidia hivatalos honlapjáról szedtem le a drivert, és az volt a hibás.

Amit adtak VGA-hoz cd-t, azon volt driver, és azzal működött.

2011. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és mi lenne annak a neve?
2011. jan. 23. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek a neve?
2011. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek a neve?

Amit kaptál cd, az benne volt a dobozban, és elég felismerhető, mert ha jól tudom csak 1 cd volt az egészben.

De ha nem találtad meg, akkor megpróbálhatom a cd tartalmát felmásolni a gépemre, és feltölteni valahova, mert az biztos működik (bár nem tudom 1 mbit-tel mennyi ideig tölteném, de ha nem több giga, akkor mindegy)

2011. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a baj h én nem kaptam hozzá drivet de nem bánnám ha feltöltenéd valahova:D
2011. jan. 24. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg hétvégén tudom, mert beszart a dvd íróm.
2011. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!