Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egyik merevlemez a gépem...

Az egyik merevlemez a gépem nem jeleníti meg. Mármint be van dugva rendesen meg minden és mégsem jelenik meg sem a Sajátgép-ben, sem a TotalCMD-ben. Mi a probléma?

Figyelt kérdés

Most telepitettem ujra de a kábelezést nem változtattam.

Az Eszközkezelőben megjelenik és ha rákattintok 1x akkor ottvan, hogy jól működik.

Rámegyek a nevére, aztán a kötet fülnél a beolvasásra és bejön kettő meghajtó. Eredetileg 2 részre van osztva mindekettőnél kiirja a kapacitást, de a meghajtó nevét nem. Valami megoldás? :'(


2011. jan. 31. 19:06
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel csak betűjelet kell neki adni.

Start --> Jobbklikk a Sajátgépre --> Kezelés --> Tárolás--> Lemezkezelés

Kattints a nem látható partíciódra jobb gombbal --> Meghajtó betűjel és elérési út módosítása...


A többire már magadtól is rájössz.

2011. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát még egyszer újratettem és utána már jó volt minden. De azért köszönöm szépen! :D
2011. febr. 1. 10:39
 3/3 THE ONEMAN Đ válasza:
ez bevált már majdnem idegrohamot kaptam miért nem kezeli a windows nekem újratelepítés után sem csinálta de ez a trükk bevált köszi :D
2017. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!