Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konzol választás melyiket...

Konzol választás melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Konzolt tervezek vásárolni a közeljövőben. Ezért szeretném megkérdezni , hogy melyiket ajánljátok ?

( PS3 Slim , Xbox 360 Slim ? )


Elsősorban ilyen játékokkal játszanék rajta,

(GTA IV , MAFIA II, NFS, COD)


Továbbá még arra is kíváncsi lennék , hogy melyik konzol megbízhatóbb ??

( melyik kontrollerje kényelmesebb, tölthetőek vagy elemet kell vásárolni bele)


És ami a legfontosabb hardverileg melyik erősebb ? :)


Köszönöm előre is mindenki segítségét


2011. máj. 11. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem PS3 Slim van. Gondoltam keveset játszom és jó lesz,de nem tudtam megszokni a vezérlést. Egyébként saját akkus a vezérlője.Csak akkor kell rádugni a gépre,ha tölteni kell. Gyors, nem akad rajta semmi. Spéci kontroller a move,de azt nem vettem hozzá. Egyébként ha jól tudom 8 magos proci van ezekben. Ebből 1 a rendszer alapfunkciókat látja el, egy pedig fenntartott, ha valami gáz lenne valamelyikkel.

A játékok alapján érdemes dönteni talán. Illetve xbox-hoz ott a kinect is,ami érdekes lehet,de ahhoz nagyobb hely kell szerintem,mint a movehoz.Egyébként nekem nem tetszett a lassú demo letöltögetés se. El is adnám,ha valaki megvenné:)

2011. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezekre a kérdésekre nem tudok válaszolni DE nekem volt PS2-m az 7 évig bírta és volt mikor 20, akár 30 órát is non-stopban ment(folyamatos terheléssel) és a kontrollerje kényelmes...abszolút PS3at mondanék,bár a régebbieket hosszabb távra tervezték én ezért nem veszek...xboxot nem tudom
2011. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A PS3 megbizhatobb (Sony vs Microsoft, ezt szerintem hozzaertes nelkul is tudni lehet).

A joystick-ja a box-nak kenyelmesebb, de szarabb is (technologiailag, meg gagyi, mozognak a gombok, full szar).

PS3-nak is kenyelmes, csak normalisan van kialakitva es meg sixaxis is van benne.

Akku-s es toltheto, boxon elemet kell cserelni.


PS3 kb mindenbe jobb, de a box olcsobb, es arra van Kinect, tehat casual jatekosoknak box, hardcore jatekosoknak PS3 (ha egyaltalan szamit ez a mozgaserzekelos cucc).


PS3-ra a legjobb exkluziv jatekok vannak, bar amiket irtal nem a legjobb jatekok, szoval lehet a jatekizlesednek nem jonne be, bar ki tudja.


Hardverileg ha jol tudom box erosebb, PS3-nak a processzora az, ami alazza.

De a PS3 ezerszer jobban van optimalizalva, es meg ha gyengebb is a hardvere (ami nem 100 szazalek, csak valahol ezt olvastam), ezen van a legjobb grafika.

Ep eszu ember ma mar nem vesz boxot szerintem.

2011. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm a kielégítő válaszokat :)


Még jöhetnek hozzászólások :D

2011. máj. 11. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem már a grand turismo 5 miatt is érdemes a PS3 at venni
2011. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

GT5 a jelenlegi legjobb szimulatoros jatek, de ha valakinek nem jon be a mufaj azert van meg mibol valasztani:

- God of War

- Killzone

- Motorstorm

- Uncharted

- Resistance

- Ratchet & Clank

- Infamous

- Demons Soul

- Metal Gear Solid

- Yakuza

- The Last Guardian

- Twisted Metal

es rengeteg masik, plusz a PS2-rol atkonvertalt jatekok, de azokat most meg sem emlitem.


Egyertelmu, hogy exkluzivokban (is) ps3 a nyero, es mi lenne egy konzol ertelme, ha nem pont a jatekok mennyisege/minosege?

2011. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!